prezent
fot. pexels.com

Zbliżają się urodziny twojego chłopaka, a Ty nie masz pomysłu co możesz mu kupić? Twój mąż ma wkrótce imieniny, a nadal nie masz dla niego prezentu? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji na udany podarunek.

Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, a zależy Ci, by sprawić mu przyjemność, skorzystać możesz z kilku przygotowanych przez nas gotowych pomysłów. Być może któryś z nich okaże się strzałem w dziesiątkę.

Sprzęt do ćwiczeń w domu

Dobrym pomysłem na prezent może być sprzęt do ćwiczeń siłowych w domu. Będzie to świetne rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy nie przepadają za chodzeniem na siłownię lub po prostu nie mają na to wystarczająco czasu. Co prawda profesjonalny sprzęt, który znajduje się w najlepszych siłowniach jest dość drogi jednak istnieją tańsze przyrządy do treningów, które mają podobną funkcjonalność, a co najistotniejsze, pomagają spalić zbędną tkankę tłuszczową i rzeźbią mięśnie w różnych partiach ciała. Przykładem mogą być hantle, sztanga, hantle typu kettlebell czy drążki treningowe.

hantle, sport, zakupy
fot. pixabay.com

Zestaw narzędzi ręcznych i elektronarzędzia

Jeśli Twój chłopak lub mąż uwielbia majsterkować i spędza sporo czasu w warsztacie, idealnym prezentem okazać się mogą narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Może być to zarówno zestaw wkrętaków jak i wiertarko-wkrętarka, która może okazać się niezbędna podczas różnego rodzaju prac montażowych. Dla każdego majsterkowicza cenna będzie także szlifierka kątowa, która znaleźć może wiele zastosowań. Umożliwia ona łatwe przycinanie, zdzieranie, szczotkowanie, polerowanie i szlifowanie różnych powierzchni. Dobrym zakupem będą również urządzenia laserowe, takie jak dalmierz, podający długość, pole powierzchni czy objętość, wskaźnik laserowy stanowiący alternatywę dla poziomicy czy laser wielolinowy, który znajdzie zastosowanie przy planowaniu konstrukcji szkieletowej oraz wielu innych czynnościach m.in. przy wieszaniu półek bądź malowaniu pomieszczenia na wiele kolorów.

Tarcza i lotki do darta

Dart, czyli popularna gra w lotki to sport zyskujący w ostatnim czasie wielu fanów w naszym kraju. Jest bardzo popularny zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, gdzie tarcze do darta znajdują się w wielu barach i pubach. Świetnie sprawdzi się zatem jako prezent, który stanowić będzie możliwość wspólnego spędzenia czasu i wzajemnej rywalizacji. Przed dokonaniem zakupu należy jednak zwrócić uwagę na rodzaj tarczy i lotek. Będzie to miało spory wpływ na jakość gry, a także przyjemność, jaką będzie ze sobą niosła rozgrywka. Sprawdź czym różni się tarcza elektroniczna od sizalowej i jakie lotki są do nich przeznaczone. Dowiedz się również, ile kosztuje zestaw dla początkujących graczy i dlaczego nie warto kupować najtańszych lotek [czytaj więcej].

dart, zakupy
fot. pixabay.com

Książka

Książki o tematyce sportowej cieszą się nadal sporym zainteresowaniem. Miłośnicy zdrowego trybu życia oraz kibice sportowi zawsze znajdą wśród nich coś, co wywoła u nich ciekawość i zachęci do czytania. Jeśli twój chłopak lub mąż jest miłośnikiem aktywności fizycznej lub kibicem warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Idealnym prezentem dla fana piłki nożnej będzie książka Michała Kołodziejczyka i Anity Werner Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka, która premierę miała w październiku 2020 roku. Jest to świetna opowieść o piłce nożnej, ale też cenna lekcja światowej geografii, historii i polityki, która zainteresuje nie tylko kibiców piłkarskich. Przez wiele miesięcy w sześciu różnych krajach na własnej skórze sprawdzaliśmy, jak to działa: jak piłka nożna wpływa na miejsca i ludzi od lat żyjących w konflikcie, jak te konflikty widać w drużynach i na trybunach. Dotarliśmy tam, gdzie normalnie trudno jest dotrzeć, pytaliśmy o to, o czym często normalnie się nie mówi. Rozmawialiśmy z czołowymi piłkarzami, wpływowymi politykami, z chodzącymi legendami, których nazwiska to marka. To książka nie tylko dla kibiców piłkarskich, ale dla wszystkich, którzy potrafią łączyć kropki. Piłka nożna tłumaczy świat. To nie banał, tak naprawdę jest.. – opis pochodzi od wydawcy. Cena książki to około 30 złotych.

Czytaj również: Pomysł na prezent dla niej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here