książki, zakupy
fot. pixabay.com

Jeśli twoją ulubioną tematyką książek są romanse, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Przygotowaliśmy bowiem kilka propozycji nowych książek, które z pewnością przypadną Ci do gustu i niebawem wylądują na twojej półce.

Wśród powieści z gatunku romanse w ostatnim czasie pojawiło się kilka ciekawych propozycji. Postanowiliśmy przybliżyć Ci kilka z nich, mając nadzieję, że pomożemy z wyborem tej najlepszej. Każda z nich ma swoją indywidualną, lecz momentami zbieżną fabułę, która potrafi wciągnąć nawet wymagających czytelników.

Wredny szef

Wiele pochlebnych opinii czytelników zebrała w ostatnim czasie książka Katarzyny Rzepeckiej Wredny szef. Jest to opowieść o kobiecie, która kojąc zmartwienia w barze spotyka mężczyznę, z którym spędza upojną noc. Kontakt z nim się urywa, aż do momentu, gdy okazuje się, że jest to jej szef w nowej pracy.

Karolina Kot pilnie musi zmienić pracę. W końcu otrzymuje posadę opiekuna klienta w polskim oddziale niemieckiej agencji reklamowej. Światełko w tunelu zawodowej kariery trochę blednie, kiedy okazuje się, że jej nowym szefem jest Martin Flis. Facet, z którym, o zgrozo, spędziła jedną niezobowiązującą noc.

Gdy Martin rozpoznaje Karolinę, czuje do niej niechęć. Taką samą jak ona do niego. Na wszelki wypadek mężczyzna od razu daje jej do zrozumienia, że to, co się między nimi wydarzyło, nie ma znaczenia, a jeśli komukolwiek o tym powie, pożegna się z pracą. Jest przekonany, że kobieta wszystko sobie zaplanowała.

W taki oto sposób wraz z posadą Karolina zyskuje wyjątkowo wrednego, choć niewątpliwie seksownego szefa. Jakby tego było mało, wkrótce do zespołu dołącza były narzeczony Karoliny, który chce ją odzyskać. – opis pochodzi od wydawcy. Cena książki to około 25 złotych.

Zagrywka

Pozycją godną polecenia jest także Zagrywka Katarzyny Nowakowskiej. Jest to opowieść o kobiecie, która mimo bogactwa i dobrej pozycji w społeczeństwie nie czuje się szczęśliwa. Wykonuje dość specyficzny zawód, który w pewnym momencie stawia przed nią niełatwe zadanie.

W męskim świecie obowiązują twarde zasady. Kobieta, która chce w nim przetrwać, albo musi się dostosować, albo stworzyć swój własny kodeks. Abigail wybrała tę drugą opcję. I to był rzut za trzy punkty. Teraz Abi mieszka w luksusowym apartamencie na Manhattanie, wygląda jak Scarlett Johansson, ma tupet i władzę. Negocjuje milionowe transfery zawodników NBA. A to oznacza, że mężczyźni, bardzo piękni mężczyźni, jedzą jej z ręki, choć mają świadomość, że ona nie sypia z zawodnikami…

I właśnie wtedy, kiedy wydawałoby się, że nic już nie może jej złamać, pojawia się ON. Nowy zawodnik, mężczyzna z przeszłością. Kiedyś się już spotkali… Ale tym razem Abi nie da się wystawić. Tylko czy pierwszoligowy zawodnik znowu jej nie ogra? To będzie mocna zagrywka… – fragment opisu pochodzącego od wydawcy. Cena książki to około 25 złotych.

Suma kłamstw

Wiele pozytywnych opinii otrzymuje również książka Noemi Vain Suma kłamstw. Jest to ciekawa opowieść o kobiecie, której dotychczasowe spokojne i poukładane życie legło w gruzach. Łączy ona w sobie elementy romansu, powieści obyczajowej i kryminału, dzięki czemu przypadła go gustu wielu czytelniczkom.

Życie osiemnastoletniej Evangeline mogło uchodzić za idealne: kochający chłopak, grono przyjaciół, wspierająca rodzina. Wszystko ulegnie zmianie, kiedy los postawi na drodze dziewczyny kogoś, kto zamierza raz na zawsze skończyć z grą pozorów. On zna ją doskonale; pamięta rozkład jej dnia, obserwuje z ukrycia każdy jej ruch… I czeka na odpowiedni moment, by wkroczyć do jej świata. Prawda, która wyjdzie na jaw, gdy wszyscy wreszcie zrzucą maski, może okazać się zbyt trudna do zaakceptowania.

„”Suma kłamstw” Noemi Vain to istny majstersztyk, powieść, w której z pewnością się rozsmakujecie i na długo zapadnie Wam w pamięć, pozostawiając pragnienie na więcej. W tej książce znajdziecie wszystko, co najlepsze. Tajemnice, które rozpalają ciekawość do czerwoności. Miłość wypalającą piętno w sercach bohaterów. Bolesną zdradę, której nikt się nie spodziewa. A na deser otrzymujemy prześladowcę, którego tożsamości nie sposób się domyślić aż do końca. Wspaniały debiut polskiej autorki, który nie pozwoli Wam zasnąć do ostatniej strony!” Lilianna Garden, pisarka – fragment opisu pochodzącego od wydawcy. Cena książki to około 30 złotych.

Czytaj również: książki kryminalne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here