fot. pixabay.com

Wybór odpowiedniego telewizora do salonu lub pokoju dzieci potrafi przyprawić o istny zawrót głowy. W sklepach stacjonarnych i internetowych gama asortymentu jest tak szeroka, że czasami nie wiadomo, na który się zdecydować. Postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw i przedstawić kilka propozycji telewizorów w zależności od posiadanego budżetu.

Szybki rozwój technologiczny sprawił, że po kilku latach użytkowania dotychczasowego telewizora, staje się on przestrzały i nie daje pełnej satysfakcji z oglądania ulubionych seriali lub wydarzeń sportowych. Zakup nowego sprzętu wiąże się z niemałym kosztem, związanym bezpośrednio ze stawianymi przed nim oczekiwaniami. Sprawdź na jaki model możesz się zdecydować, jeśli posiadasz ściśle określony budżet na jego zakup.

Telewizor do 3000 złotych

Posiadając budżet w przedziale 2000-3000 złotych liczyć można na duży wybór wśród dostępnych modeli telewizorów. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym zakresie cenowym.

Pierwszą z nich jest 50-calowy telewizor LG LED 50UN81003LB o rozdzielczości UHD/4K 3840 x 2160px oraz częstotliwości odświeżania ekranu 50Hz. Wyposażony jest w cztery złącza HDMI i dwa USB oraz dwa wbudowane głośniki o mocy 20W gwarantujące wysokiej jakości dźwięk oparty o system Ultra Surround. Czterordzeniowy procesor 4K usuwa szum wideo oraz zapewnia żywsze kolory i lepszy kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K. Telewizor ten świetnie sprawdzi się również dla graczy, bowiem posiadana przez niego technologia HGiG rozpoznaje parametry telewizora i jakość obrazu, a następnie dostosowuje grafikę HDR, aby zapewnić optymalne wrażenia z rozgrywki. Cena wynosi około 2200 złotych.

fot. unsplash.com

Dobrym rozwiązaniem będzie również zakup 50-calowego telewizora PHILIPS LED 50PUS7855/12 o rozdzielczości UHD/4K 3840 x 2160px oraz częstotliwości odświeżania ekranu 50Hz. Wyposażony jest w cztery złącza HDMI i dwa USB oraz dwa wbudowane głośniki o mocy 20W gwarantujące dobrej jakości dźwięk oparty o system DTS HD. Dzięki technologii Philips Ambilight jeszcze lepiej doświadczać możesz każdą chwilę. Inteligentne diody LED na ramie telewizora współgrają z akcją na ekranie i emitują poświatę, która zanurzy Cię w obrazie. Procesor Philips P5 Perfect Picture zapewnia z kolei obrazy, idealnie pasujące do Twoich ulubionych zajęć. Dzięki niesamowitemu kontrastowi widać każdy, nawet najmniejszy szczegół, a ruch jest tak płynny, że nigdy nie stracisz z oczu interesujących Cię detali. Cena to 2300 złotych.

Gwarancją wysokiej jakości jest także 55- calowy telewizor SONY LED KD-55X7056BAEP o rozdzielczości UHD/4K 3840 x 2160px oraz częstotliwości odświeżania ekranu 50Hz. Wyposażony jest w trzy złącza HDMI i trzy USB oraz dwa wbudowane głośniki o mocy 20W gwarantujące dobrej jakości dźwięk oparty o system DTS, S-Force Front Surround. Technologia 4K X-Reality PRO interpoluje obraz do jakości zbliżonej do 4K, nadając mu zaskakującą wyrazistość. Wyostrzanie i polepszanie wykonywane są w czasie rzeczywistym, co pozwala dostrzec więcej szczegółów i detali w filmie lub wydarzeniu sportowym. Z kolei dzięki funkcji Smart Plug & Play możesz z łatwością dzielić się filmami, zdjęciami i muzyką z różnych urządzeń. Cena urządzenia to 2700 złotych.

telewizor, zakupy
fot. unsplash.com

Godny polecenia wydaje się również 65-calowy telewizor SAMSUNG LED UE65TU8502 o rozdzielczości UHD/4K 3840 x 2160px oraz częstotliwości odświeżania ekranu 50Hz. Posiada on trzy złącza HDMI i dwa USB oraz dwa wbudowane głośniki o mocy 20W gwarantujące dobrej jakości dźwięk oparty o system Dolby Digital Plus. Procesor Crystal 4K nadaje obrazom różnorodnych odcieni, a jakość sięgająca 4K sprawia, że każdy domowy seans staje się niezapomnianym wydarzeniem. Warto zwrócić uwagę również na technologię HDR zwiększającą zakres poziomów jasności telewizora, dzięki czemu pozwala cieszyć się niezwykle szeroką gamą kolorów i szczegółów nawet w najciemniejszych scenach. Telewizor otrzymać można za około 3000 złotych.

Czytaj również: jaki telewizor do 1000 złotych, jaki telewizor do 2000 złotych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here