telewizor, zakupy
fot. pixabay.com

Wybór odpowiedniego telewizora do salonu lub pokoju dzieci potrafi przyprawić o istny zawrót głowy. W sklepach stacjonarnych i internetowych gama asortymentu jest tak szeroka, że czasami nie wiadomo, na który się zdecydować. Postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw i przedstawić kilka propozycji telewizorów w zależności od posiadanego budżetu.

Szybki rozwój technologiczny sprawił, że po kilku latach użytkowania dotychczasowego telewizora, staje się on przestrzały i nie daje pełnej satysfakcji z oglądania ulubionych seriali lub wydarzeń sportowych. Zakup nowego sprzętu wiąże się z niemałym kosztem, związanym bezpośrednio ze stawianymi przed nim oczekiwaniami. Sprawdź na jaki model możesz się zdecydować, jeśli posiadasz ściśle określony budżet na jego zakup.

Telewizor do 2000 złotych

Dysponując budżetem do 2000 złotych można liczyć na duży wybór wśród dostępnych modeli telewizorów. Posiadać będą one z reguły albo duży ekran albo dużo przydatnych funkcji przy nieco mniejszej przekątnej ekranu. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym zakresie cenowym.

Za około 1200 złotych nabyć można 32-calowy telewizor PHILIPS LED 32PFS6805/12 o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080px oraz częstotliwości odświeżania ekranu 50Hz. Wyposażony jest w trzy złącza HDMI i dwa USB oraz dwa wbudowane głośniki o mocy 16W gwarantujące dobrej jakości dźwięk oparty o system DTS HD. Technologia Philips Pixel HD zapewnia bardziej wyrazisty obraz ze wspaniałym kontrastem, a w połączeniu z rozdzielczością HD treść będzie bardziej realna i bliższa rzeczywistości. Telewizor posiada opcję Smart TV pozwalającą na korzystanie z YouTube czy Netflixa.

telewizor, zakupy
fot. pixabay.com

W tej samej cenie kupić można również telewizor MANTA LED 43LUA120S posiadający ekran o przekątnej 43 cali i rozdzielczości UHD/4K 3840 x 2160px oraz częstotliwości odświeżania ekranu 50Hz. Posiada on cztery złącza HDMI i dwa USB oraz dwa wbudowane głośniki o mocy 16W gwarantujące dobrej jakości dźwięk oparty o system Dolby Digital Plus. Czynnikiem wyróżniającym ten telewizor jest jakość obrazu, generowanego przez jego matrycę. Urządzenie to potrafi bowiem przetwarzać sygnał wideo z rozdzielczością nawet 3840 x 2160 pikseli, co czyni je funkcjonalnym narzędziem do odbioru sygnału 4K.

Optymalnym wyborem będzie również 49-calowy telewizor LG LED 49UN71003LB o rozdzielczości UHD/4K 3840 x 2160px oraz częstotliwości odświeżania ekranu 50Hz. Wyposażony jest w trzy złącza HDMI i dwa USB oraz dwa wbudowane głośniki o mocy 20W gwarantujące wysokiej jakości dźwięk oparty o system Ultra Surround. Wydajny procesor niweluje szumy wideo i zapewnia bardziej żywe kolory oraz lepszy kontrast. Zwiększa również rozdzielczość obrazów o niskiej jakości, w celu zbliżenia ich do jakości 4K. Telewizor ten świetnie nada się również dla graczy, bowiem eliminuje opóźnienie, umożliwiając kontrolowanie wydarzeń w grze. Cena to około 1700 złotych.

telewizor, zakupy
fot. unsplash.com

Wysoką jakość gwarantuje również 43-calowy telewizor SAMSUNG LED UE43TU8502 o rozdzielczości UHD/4K 3840 x 2160px oraz częstotliwości odświeżania ekranu 50Hz. Posiada on trzy złącza HDMI i dwa USB oraz dwa wbudowane głośniki o mocy 20W gwarantujące bardzo dobrej jakości dźwięk oparty o system Dolby Digital Plus. Telewizor ten posiada procesor Crystal 4K, który wypełnia obraz różnorodnymi odcieniami, a jakość sięgająca 4K sprawia, że każdy domowy seans jest niezapomnianym przeżyciem. Technologia HDR zwiększa natomiast zakres poziomów jasności telewizora, dzięki czemu zapewnia on niezwykle szeroką gamą kolorów i szczegółów nawet w najciemniejszych scenach. Cena to około 1800 złotych.

Bardzo dobrym wyborem będzie także zakup 55-calowego telewizora SAMSUNG LED UE55TU7022K o rozdzielczości UHD/4K 3840 x 2160px oraz częstotliwości odświeżania ekranu 50Hz. Wyposażony jest on jedynie w dwa złącza HDMI i jedno USB oraz dwa wbudowane głośniki o mocy 20W gwarantujące bardzo dobrej jakości dźwięk oparty o system Dolby Digital Plus. Telewizor ten posiada system AirPlay 2, który pozwala przesyłać strumieniowo lub udostępniać treści z urządzeń Apple na ekran telewizora. Umożliwia również odtwarzanie na telewizorze Samsung UHD filmów, muzyki, zdjęć i wiele więcej z telefonu iPhone, iPada i komputera Mac. Z kolei High-Dynamic Range zwiększa zakres świetlny telewizora, dzięki czemu dostrzeżesz ogromne spektrum kolorów i szczegółów. Cena to około 2000 złotych.

Czytaj również: telewizory do 1000zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here