Styl sportowy

Niegdyś w modzie wyróżnialiśmy kilka stylów, od eleganckich, przez vintage, aż do sportowych. Świat ewoluował, a wraz z nim spojrzenie na ubiór. Obecnie odzież postrzegana jest w innych kategoriach, a na ulicach bardzo często zauważyć możemy, że style zaczęły się przenikać. Z czym możemy łączyć sportowe stylizacje? Podpowiadamy.

Dresy w  kobiecym wydaniu

Kiedyś królowały dzwony, a potem spodnie zwane rurkami, które miały za zadanie jak najbardziej uwydatnić nogę. Jak jest teraz? Aktualnie stawia się nie tylko na modę, ale również wygodę. Coraz częściej pierwsze skrzypce w stylizacjach odgrywają dresy sportowe, które możemy nosić na wiele sposobów. Obecnie nie trzeba zastanawiać się, czy chcemy czuć się stylowo, czy komfortowo, ponieważ dresy szyte są w taki sposób, aby spełniać te dwie funkcje. Zobaczymy je zarówno na wybiegach, na spacerze czy na siłowni. Idealnie współgrają z marynarką lub wełnianym płaszczem. Taki look sprawdzi się na co dzień, a łączenie sportowego stylu i łamanie go eleganckimi elementami sprawi, że taką stylizację możemy wykorzystać również do spotkań biznesowych na mieście.

Wygodne i modne sukienki

Pożegnaliśmy się z czasami, gdy sukienki kojarzyły się nam wyłącznie z imprezami oraz materiałem, który nierzadko krępował ruchy i opinał ciało. Obecnie bardzo modne stały się  sukienki bawełniane. Ich wygląd sprawia, że każda z nas może poczuć się kobieco, a jednocześnie komfortowo. Stylizację przełamać możemy szpilkami i skórzaną kurtką lub postawić na klasykę i do sukienki ubrać ulubione sportowe buty. Dobrym pomysłem jest dodanie do stylizacji niewielkich akcentów, dzięki którym poczujemy się jeszcze bardziej kobieco. W tym przypadku świetnym rozwiązaniem będą podkolanówki.

Codzienne stylizacje

Z pewnością każdy z nas posiada w swojej garderobie bluzy bawełniane. Najprostszym rozwiązaniem jest ubranie do nich ulubionych jeansów i wygodnych butów. Kilka minut i stylizacja gotowa. Jednak gdy mamy ochotę na odrobinę szaleństwa, to dobrym pomysłem jest skomponowanie looku składające się bluzy i spódniczki. Elegancja stworzy casualową stylizację dobrą na wyjścia ze znajomymi, a sportowy styl dodający wygody sprawi, że takie rozwiązanie sprawdzi się również na co dzień.

Koszulki do biegania cechuje wytrzymały i oddychający materiał. To sprawia, że będą one świetnym pomysłem, gdy przed nami cały dzień załatwiania spraw na mieście. Możemy połączyć je jeansami lub dresami, gdy chcemy zachować całkowicie sportowy look.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here