naturalne kosmetyki dla psa od Totobi

Spacer to jeden z głównych elementów opieki nad psem. Zwierzaki te uwielbiają być wyprowadzane, ruszać się i biegać po nieograniczonych przestrzeniach. Przynosi to bardzo wiele korzyści – dochodzi zacieśnienia więzi z Pupilem, a także pozwalają psu spożytkować nadmiar energii i zaczerpnąć świeżego powietrza. Występują też jednak czynniki źle wpływające na sierść Pupila, a także niebezpieczeństwo złapania niebezpiecznych pasożytów. Zobacz, jak możesz zapewnić odpowiednią ochronę i pielęgnację za pomocą kosmetyków Totobi.

Preparat na kleszcze dla psa – zapewnij swojemu Pupilowi niezbędną ochronę

Kleszcze to małe pasożyty, które żywią się krwią zwierząt i ludzi. Występują najliczniej na łąkach i w lasach, choć można je spotkać także w parku czy na trawniku przed blokiem. Wszystko to sprawia, że nasz Pupil jest bardzo łatwym celem podczas każdego spaceru. Przez niewielkie rozmiary tych pajęczaków nie jesteśmy w stanie zauważyć, że dostały się one na sierść naszego czworonoga. Niestety jest się ich bardzo ciężko pozbyć nawet podczas kąpieli, ponieważ mogą od razu wgryźć się w skórę 

Dlaczego stanowi to taki problem? Ponieważ kleszcze przenoszą wiele niebezpiecznych chorób, co może stanowić zagrożenie dla naszego psa. Najczęstszymi, a zarazem najgroźniejszymi są borelioza i babeszjoza. Dlatego niezwykle ważne jest zapewnienie odpowiedniej ochrony podczas codziennych spacerów, zwłaszcza w okresie od Marca do Listopada. 

Naturalny preparat na kleszcze dla psa w formie wygodnej w aplikacji mgiełki odstrasza te szkodniki dzięki działaniu intensywnych olejków eterycznych. Sprawdzona i przetestowana formuła sprawia, że przyjemny zapach utrzymuje się przez długi czas, i nie jest jednocześnie drażniący dla psiaka. Jest to niezwykle ważne, ponieważ wrażliwe jego powonienie nie zniosłoby chemicznych specyfików stosowanych przez ludzi. Do jego produkcji wykorzystaliśmy moc naturalnych składników, dzięki czemu jest on wegański i w pełni hipoalergiczny. Nie musisz martwić się o podrażnienia ani tego typu niepożądane reakcje.

Naturalne szampony dla psa – odpowiednia pielęgnacja po spacerze

Podczas spaceru sierść psa narażona jest na działanie wielu czynników, które mogą powodować pogorszenie jej jakości i prowadzić do występowania podrażnień. Błoto, trawa czy nawet zanieczyszczenia w powietrzu mogą negatywnie wpływać na zdrowie i wygląd sierści, dlatego pielęgnacja po spacerze jest niezwykle ważna. Pomoże w tym najwyższej jakości naturalny szampon dla psa od Totobi posiadający sprawdzoną formułę opartą na najlepszych składnikach. W naszej ofercie znajdziesz: 

  • naturalny szampon dla młodych, 
  • naturalny szampon hipoalergiczny, 
  • naturalny szampon z odżywką, 
  • naturalny szampon dla białych, 
  • naturalny szampon do długich włosów, 
  • naturalny szampon odświeżający, 
  • naturalny szampon przeciwświądowy, 
  • naturalny suchy szampon. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu z kosmetykami dla zwierząt – Totobi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here