Kocyk do fotelika samochodowego – praktyczny i niezawodny

0
489

Kocyk do fotelika samochodowego ma uniwersalne zastosowanie. Nic więc dziwnego, że rodzice małych dzieci tak chętnie po niego sięgają. Możemy liczyć na bardzo dobrą jakość, ciekawe kolory i wzory. Proces zakupu nie zawsze jest łatwy. Trzeba dokładnie zastanowić się, jaki produkt spełni oczekiwania dziecka. Kocyk ma za zadanie dawać dziecku komfort, ciepło i bezpieczeństwo. Od tej pory jazda samochodem stanie się dla malucha czystą przyjemnością.

Kocyk do fotelika samochodowego

Otulacz do fotelika samochodowego jest przydatny zwłaszcza w zimne dni. Podczas przypinania dziecka do fotelika, trzeba pamiętać o zdjęciu mu kurteczki. Kocyk posiada odpowiednie wymiary i otwory na 5-puntkowe pasy bezpieczeństwa. Ma za zadanie dawać wygodę, bezpieczeństwo i ciepło. Dzięki temu dziecku nie będzie zimno, a fotelik samochodowy doskonale będzie spełniał swoje funkcje. Pamiętajmy o tym, że kocyk do fotelika samochodowego jest niezbędnym gadżetem. Nie każdy rodzic wie, że grubą kurtkę dziecka trzeba zdjąć, przed przypięciem pasów w foteliku. W czasie wypadku działają ogromne siły, dlatego puch z kurtki tworzy luz na uprzęży pasa i traci swoją objętość. To z kolei sprawia, że dziecko może się wyślizgnąć z fotelika górą. W tym wypadku niezawodny jest solidny kocyk o bardzo dobrej jakości wykonania.

Niezawodny kocyk do fotelika samochodowego

Co ciekawe, taki kocyk może z powodzeniem zastąpić kurtkę i szalik. Kaptur sprawa, że główka dziecka wystaje poza obrys zagłówka, co nie zabezpieczy odcinka szyjnego przed niekontrolowanymi ruchami na boki. Szalik natomiast tworzy zgrubienie wokół szyi i sprawia, że pasy naramienne są równoległe do siebie, a powinny schodzić prosto w dół. Jak widać, niezawodny kocyk do fotelika samochodowego przyda się każdemu maluchowi. Postawmy na naturalne materiały, które dadzą dziecku komfort. Oczywiście nie bez znaczenia jest design kocyka i jego wielkość. Producenci oferują wiele wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie to, co spełni potrzeby malucha. Możemy liczyć na połączenie wytrzymałości i ciekawego stylu kocyka do fotelika samochodowego.

Gdzie można kupić kocyk do fotelika? Najlepszym wyborem jest zakup w internetowym sklepie. W tym miejscu każdy rodzic znajdzie to, czego potrzebuje jego dziecko. W razie wątpliwości, możemy poprosić o pomoc sprzedawcę w sklepie online. Zakup kocyka jest niezwykle sprawny i przyjemny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here