Jakie akcesoria pozwalają na bieganie z telefonem

Dla osób biegających odwiecznym problemem jest to gdzie schować telefon. Jedni starają się kosztem odpowiedniego ubioru kupować inne ubrania np. spodenki z kieszenią czy też spodnie, a drudzy jeszcze biegają z telefonami w ręku. Nie ma co ukrywać, jest to mocno niekomfortowa sytuacja i zdecydowanie dobrym rozwiązaniem będzie kupno akcesoriów pozwalających na jednoczesne bieganie i przechowywanie cennych przedmiotów. Jakie to produkty? Postanowiliśmy to sprawdzić i zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Opaska na telefon

Osoby, które lubią mierzyć swoje czasy, chcą na bieżąco monitorować swoje postępy oraz zapisywać trasy są zmuszone do tego, żeby chować telefon w kieszeni, lecz nie zawsze jest taka możliwość, ponieważ możesz nie mieć kieszeni w ubraniach. Dla biegaczy, którzy biegają codziennie bądź przynajmniej 4-5 razy w tygodniu z pewnością jest to uciążliwe. Opaska na telefon jest gadżetem, który umożliwia bieganie z telefonem, a zarazem wcale go nie utrudnia. Opaska jest montowana na biceps i wystarczy tylko włożyć telefon do środka i cieszyć się bieganiem w pełni.

Pośród biegaczy spore grono osób decyduje się na słuchanie muzyki. Nie ma co ukrywać, że ulubione piosenki potrafią dodać „kopa” i motywować do osiągania lepszych rezultatów, a właśnie taka opaska umożliwia słuchanie muzyki będąc jednocześnie połączonym z aplikacją do biegania, a sytuacji, w której otrzymasz połączenie przychodzące nie będziesz musiał wiele robić, aby je odebrać.

Pas na telefon do biegania

Kolejnym produktem, który zapewnia biegaczowi komfort, a nawet by być bardziej dokładnym, to dającym pewność, że jego cenne rzeczy są bezpieczne jest pas na telefon. To przedmiot, do którego można schować swoje klucze, telefon, dokument oraz inne rzeczy, które mają dużą wartość. Dzięki niemu bieganie z telefonem jest jak najbardziej możliwe. Często pojawiają się pytania, czy taki pas jest w pełni bezpieczny i podczas biegania się nie zerwie. Odpowiadamy, że jest to absolutna mrzonka i taki pas w pełni zrealizuje twoje oczekiwania.

Pas na telefon ma płaski kształt, dzięki czemu nie przesuwa się on w trakcie biegu. Dodatkowo jest regulowany przy pomocy taśmy elastycznej. Często pas do biegania jest wyposażony w dwie kieszenie: jedna jest przeznaczona do kluczy, a z kolei druga do smartfona. Nie można zapomnieć o tym, że jest on rozciągliwy pozwalający na schowanie telefonu o dowolnych rozmiarach.

Jeżeli nie wiesz gdzie możesz zakupić wartościowy pas na telefon do biegania bądź też opaskę na telefon, to polecamy ci z całego serca ofertę sklepów Decathlon, w której to znajdziesz mnóstwo produktów w różnych cenach. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość zrobienia zakupów online, jak też przeczytanie recenzji użytkowników.

Zdajemy sobie sprawę, że korzystanie z telefonu podczas biegania nie jest najprostszą rzeczą na świecie, ale jesteśmy przekonani, że z gadżetami znajdującymi się w sklepach Decathlon osiąganie dobrych wyników stanie się o wiele prostsze, a twoje cenne rzeczy będą bezpieczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here