Więcej przyjemności

Nasze życie ma coraz szybsze tempo, które odbija się na  naszym ciele i duszy. Wyższy poziom stresu, mniej czasu dla siebie, presja społeczeństwa. Wszystko to sprawia, iż zapominasz o dbaniu o swoje przyjemności. Selfcare stał się mody już jakiś czas temu i jest to moda, za którą śmiało możesz podążać.

Drobne przyjemności na lepszy dzień.

W zabieganym dniu może być ciężko znaleźć dłuższą chwilę, aby zadbać o siebie. Sposobem na to mogą być małe codzienne rytuały. Może wydawać się to błahostką, jednak ich rola jest nieoceniona. Niezależnie czy swój dzień rozpoczynasz od kawy, herbaty czy ciepłej wody z cytryną jest coś co umili Twój poranek i rozgrzeje Cię w jesienny wieczór – miód! Warto wypróbować miody z naturalnymi dodatkami – ziołowe, z piwoniami czy kwiatami letnimi – które nie tylko dodadzą słodyczy Twojemu dniu, ale także ujmą Cię pięknym zapachem. Zapachem uwieść mogą również naturalne kremy – do twarzy, ciała czy rąk. Ich wybór jest ogromny, a gdy już podejmiesz decyzję, jesteśmy pewni, że zawarte w nim naturalne składniki zdziałają cuda.

Wieczorny relaks.

Gdy słońce zachodzi, a Ty zmierzasz do domu, tylko po to żeby zmyć z siebie kurz minionego dnia? Dodaj odrobinę magii do tego momentu. Puść relaksującą muzykę albo dźwięk szumiących fal czy deszczu spadającego na łąkę i zapal kilka świec. Stworzą one przyjemny półmrok, który da Twoim oczom chwilę odpoczynku. Wybierz te o delikatnych zapachach. Idealne będą na przykład świece z wosku pszczelego – są ekologiczne i nie dymią się tak jak tradycyjne parafinowe. A jeśli  po ciężkim dniu marzysz o tym by opaść w fotel lub przyjąć pozycję dziecka na swojej macie do jogi – zrób to. Chociaż na chwilę. Świetnym dodatkiem do tej krótkiej lub długiej chwili relaksu są kadzidła. Lotos, flora, migdał czy kwiat gorzkiej pomarańczy? A może jeszcze coś innego. Szeroki wachlarz kadzideł znajdziesz na stronie https://www.magicmug.pl/pl/ , a wszystkie o pięknym i wyjątkowo relaksującym zapachu. Sklep oferuje również całą gamę naturalnych kosmetyków, słodyczy oraz wszystkiego czego możesz potrzebować, by zapewnić sobie odrobinę przyjemności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here