TOP 7 kanałów sportowych

Rozpoczęły się rozgrywki Twojej ulubionej drużyny, a nie możesz obejrzeć ich w domu na wygodnej kanapie? Rozwiązaniem tego problemu jest telewizja online, która gwarantuje dostęp do najlepszych kanałów sportowych na żywo na urządzeniach mobilnych. Zobacz, które z nich szczególnie warto oglądać.

Najlepsze kanały sportowe na żywo

Eleven Sports 1

Eleven Sports 1 dedykowany jest w szczególności fanom piłki nożnej. W ofercie programowej kanału znajdują się przede wszystkim transmisje najlepszych na świecie lig piłkarskich, m.in. Bundesligi, Serie A, Ligue 1 czy La Ligi Santander, a także rozgrywki pucharowe w poszczególnych krajach (na przykład Superpuchar Hiszpanii czy Puchar Anglii). Ponadto, w ofercie programowej Eleven Sports 1 znajdują się transmisje i magazyny poświęcone sportom motorowym, takim jak Formuła 1 czy PGE Ekstraliga.

nSport+

nSport+ to kanał polecany szczególnie fanom piłki nożnej. W nSport+ zobaczyć można m.in. rozgrywki polskiej Ekstraklasy, a także Ligi Mistrzów UEFA czy Superpucharu Europy. W ofercie programowej kanału znajduje się wiele programów podsumowujących najważniejsze wydarzenia w poszczególnych ligach, na przykład LaLiga Show poświęcony rozgrywkom ligi hiszpańskiej czy francuskiej Ligue 1 Review. Ponadto, w nSport+ emitowane są magazyny dotyczące innych dyscyplin sportu, takich jak piłka ręczna, tenis czy żużel.

Polsat Sport

Polsat Sport to jeden z najpopularniejszych w Polsce kanałów poświęconych różnym dyscyplinom sportu. Obecnie kanał w dużej mierze kojarzy się z siatkówką. To właśnie telewizja Polsat Sport transmituje mecze polskiej PlusLigi i ORLEN Ligi, a także ma prawa do transmisji spotkań na szczeblu międzynarodowym – Klubowych Mistrzostw Świata, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Pucharu CEV czy Pucharu Świata. Oprócz tego, w Polsacie Sport znajdą coś dla siebie także kibice piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki, tenisa oraz sportów walki.

TVP Sport

TVP Sport to kanał przeznaczony głównie dla fanów polskiego sportu i polskich reprezentacji narodowych. Kanał ma prawa do transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych na szczeblu międzynarodowym – m.in. Letnich i Zimowych Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy w piłce nożnej, Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata czy konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Ponadto, TVP Sport transmituje także rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA, PKO BP Ekstraklasy, Polskiej Ligi Hokejowej czy PGNiG Superligi kobiet i mężczyzn.

Extreme Sports Channel

Extreme Sports Channel to znana na całym świecie stacja poświęcona sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia. W ofercie kanału znajdują się programy i transmisje najważniejszych wydarzeń ze świata motocrossu, kolarstwa górskiego, skateboardingu, snowboardingu, surfingu, a także wrestlingu. Kanał prezentuje również relacje z najciekawszych zawodów ze sportów ekstremalnych, np. Dew Tour, X Games czy wyścigi driftowe.

Fightbox

Fightbox to kanał całkowicie poświęcony sportom walki. Programy dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy boksu, MMA czy kickboxingu, jak i sumo, judo, jujitsu, karate czy wrestlingu. Kanał nadaje transmisje walk z różnych federacji, np. USA, Japonii czy krajów europejskich.

Fanklub TV

Fanklub TV to telewizja w dużej mierze dedykowana kibicom Lecha Poznań. Jest to kanał, który powstał na bazie internetowego kanału LechTV Online przy współpracy klubu Lech Poznań i sieci telewizyjnej INEA. W ramówce kanału znajdują się m.in. programy pokazujące kulisy funkcjonowania klubu, archiwalne mecze, flesze informacyjne oraz transmisje bieżących spotkań i konferencji prasowych.

Telewizja online – komfort użytkowania

Telewizja online to synonim wygody użytkowania. Za pomocą jednego kliknięcia można mieć dostęp do najlepszych kanałów sportowych, wyszukać interesujący program czy obejrzeć transmisję meczu ulubionej drużyny. W pakiecie oferowanym przez firmę INEA znajduje się blisko 180 kanałów transmitujących filmy, seriale oraz kilkanaście kanałów sportowych, dedykowanych różnym dyscyplinom sportu. Nie musisz włączać telewizji tylko na telewizorze, telewizja online pozwala na oglądanie programów z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu – komputerze, tablecie, telefonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here