Słodycze Harry Potter – jakie rodzaje przysmaków z filmu można kupić?

0
473

W filmach o Harrym Potterze pojawia się wiele magicznych łakoci. Młodzi czarodzieje zajadają się fasolkami o zaskakujących smakach i czekoladowymi żabami. W czasie ferii popijają zaś bezalkoholowy napój zwany kremowym piwem. Poszukując prezentu dla miłośników serii książek i ich ekranizacji wiele osób zastanawia się, jakie słodycze Harry Potter są dostępne. Co można odnaleźć w ofercie przysmaków i które z nich warto wybrać?

Słodkie podarunki prosto ze świata magii

Do najbardziej popularnych przysmaków inspirowanych fantastycznymi opowieściami można zaliczyć właśnie te, które pojawiają się w książkach. Chętnie wybierane fasolki wszystkich smaków można zakupić w różnych wersjach. Osoby, które pierwszy raz sięgają po słodycze Harry Potter mogą zdecydować się na niewielką paczkę, która pozwoli zapoznać się z nietypowymi aromatami. Dostępne są też fasolki w kartonikach podobnych do tych z filmu. Przed wieczorem Halloween lub tematycznym przyjęciem warto z kolei nabyć wielopak magicznych fasolek.

Czekoladowe żaby i kremowe piwo to również często spotykane słodycze z Harry’ego Pottera. Choć figurki płazów nie ożywają tak jak te na ekranie, wykonane z wysokiej jakości czekolady też zapewniają wiele radości. Słodki napój nazywany kremowym piwem można zakupić w butelkach z etykietkami nawiązującymi do filmu.

Przygody czarodziejów w smacznej odsłonie

Oprócz pyszności, którymi zajadają się bohaterowie książek, wśród słodyczy Harry Potter można odnaleźć przekąski nawiązujące do filmowych wydarzeń. Fani magicznego świata mogą uraczyć się żelkami w kształcie czarodziejskich stworzeń i pająków. Można zakupić też żelki ślimaki, których wygląd nawiązuje do niefortunnej przygody Rona z drugiego tomu sagi. Oprócz nich warto sięgnąć po słodkości z belgijskiej czekolady. Pojawiają się tu szczegółowo wykonane różdżki poszczególnych bohaterów oraz elementy takie jak krawaty szkolnych domów.

Komu podarować słodycze z Harrym Potterem?

Choć prezenty z tej kategorii są zwykle wręczane dzieciom, warto pamiętać, że wśród fanów magicznego świata znajdują się osoby w różnym wieku. Słodycze Harry Potter dobrane do preferencji miłośnika książek z pewnością okażą się trafionym podarunkiem. Niektóre pyszności są uniwersalne i przypadną do gustu również osobom, które nie należą do fanów serii. Dzięki zaskakującym smakom wspomniane wcześniej fasolki mogą okazać się powodem do śmiechu na każdej imprezie. Kremowe piwo przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom słodkich napojów. Dzięki dużemu wyborowi produktów każdy znajdzie tu coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here