Najpiękniejsze filmy studia Ghibli

Japońskie Studio Ghilbi stoi za kilkoma najbardziej kasowymi produkcjami anime wszech czasów. Może pochwalić się znakomitymi tytułami, o których słyszał każdy fan japońskiej animacji. Wielokrotnie nagradzane i wyróżnione prestiżowymi statuetkami dzieła z pewnością skradną również Twoje serce. Sprawdź, jakie filmy studia Ghilbi warto zobaczyć.

Najlepsze i najpiękniejsze filmy Studia Ghilbi – co musisz zobaczyć

Studio Ghilbi od połowy lat 80. XX wieku serwuje fanom animacji znakomite produkcje, które pamięta się przez lata. Porywające i wzruszające fabuły, znakomita muzyka oraz staranne i nietuzinkowe animacje to cechy, które wyróżniają Studio Ghilbi na tle innych. Poznaj najlepsze filmy japońskiego anime.

1. „Księżniczka Kaguya”

Animacja ta opowiada o miłości – zarówno rodzicielskiej, jak i romantycznej. Pewien zbieracz bambusu któregoś dnia odkrywa w jednej z łodyg małą dziewczynkę. Jej uroda i urok sprawiły, że starzec wziął ją za księżniczkę zesłaną przez niebiosa jako błogosławieństwo. Postanowił, że wraz z żoną ją wychowa. Kiedy młoda dama dorosła, wokół niej pojawiło się pełno adoratorów, jednak zakochał się w niej również cesarz. Przekonaj się sam, kogo wybrała księżniczka Kaguya.

2. „Powrót do marzeń”

Takeo to 27-latka, która – choć pozornie wiedzie poukładane życie – odczuwa ogromną frustrację i nudę. Czuje się nie do końca spełniona, dlatego postanawia wyjechać na wieś. Po dotarciu do gospodarstwa kuzyna oddaje się pracom na roli. Mając wiele czasu na przemyślenia, powraca do swojego dzieciństwa, przypominając sobie pierwsze kłopoty, miłości, a także marzenia. Właśnie dzięki nim udaje jej się odnaleźć nową, lepszą drogę życia.

3. „Marnie. Przyjaciółka ze snów”

„Marnie. Przyjaciółka ze snów” to przepiękny dramat psychologiczny opowiadający o losach Anny Sasaki. Dziewczynka ma poważne problemy ze zdrowiem, przez co pogrąża się w depresji. Rodzice, zmartwieni stanem córki, wysyłają ją na wieś, aby odzyskała chęć do życia. Anna podczas wyjazdu odkrywa opuszczoną rezydencję, a w niej – jasnowłosą dziewczynę, która staje się jej najlepszą przyjaciółką. Z biegiem czasu Anna nabiera wątpliwości, czy jej koleżanka faktycznie istnieje.

INEA telewizja z dużym wyborem paczek tematycznych

Telewizja HIWAY to źródło niekończącej się rozrywki od INEA. Telewizja ta zapewnia najlepsze emocje dla każdego, ponieważ możesz sam zdecydować, co chcesz oglądać. To nowoczesna opcja, dzięki której możesz cieszyć się materiałami w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. INEA telewizja umożliwia wybór paczek tematycznych kanałów, które Cię interesują. Co więcej, możesz swobodnie je zmieniać, jeśli tylko zechcesz.

W telewizji HIWAY płacisz wyłącznie za to, co chcesz oglądać. Dzięki opcji multiroom możesz ponadto oglądać wybrane materiały na 5 telewizorach jednocześnie. Jak skorzystać z tej nowoczesnej telewizji? Wybierz prędkość Internetu światłowodowego, paczkę telewizyjną START oraz interesujące Cię paczki tematyczne. Warto również wspomnieć o dekoderze, który nie wymaga podłączenia do sieci za pomocą kabla. Wystarczy połączyć się z Wi-Fi i gotowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here