Sklep Triny.pl

Triny.pl to doskonały przykład drogerii internetowej, o której można powiedzieć, że jest inna niż wszystkie. To prawdziwe królestwo naturalnych kosmetyków, które powstają z myślą o pięknie ich przyszłych użytkowników i planecie. Niezwykle rozbudowany asortyment i wyjątkowo dobrze prowadzona część blogowa sklepu internetowego zachęcają, by pozostać na jego kolejnych podstronach na dłużej. Nie są to jednak wcale jedyne argumenty przemawiające za tym, aby robić zakupy w sklepie Triny.pl

Zero waste podczas pakowania

Triny.pl to sklep, w którym najwięcej uwagi poświęca się kosmetykom naturalnym. Nic więc dziwnego, że także proces ich pakowania, gdy wyruszają w drogę do kolejnych klientów, uwzględnia jedynie te materiały, które są przyjazne dla środowiska. Ekologiczne pakowanie to zresztą znak rozpoznawczy sklepu doskonalony od początku jego istnienia.

Jedną z naczelnych zasad, jakie przyświecają jego pracownikom jest dążenie do tego, aby nie generować odpadów. Środowisko i tak jest już zanieczyszczone, pracownicy sklepu starają się więc, aby do zabezpieczania kosmetyków były wykorzystywane tylko te materiały, które można poddać recyklingowi. Jednocześnie, nie oznacza to wcale obniżonej troski o te kosmetyki, które można określić jako szczególnie delikatne. Zabezpiecza się je tak zwanym papierem kraft z charakterystyczną dla niego strukturą plastra miodu. Taki papier znakomicie dopasowuje się do kształtu przechowywanych w nim produktów. Chroni je skutecznie przed wstrząsami, doskonale daje sobie przy tym radę z ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi, do jakich może dojść podczas transportu. Gdy kosmetyki mają szklane opakowania, ich dodatkowym zabezpieczeniem staje się też bibuła. Jej obecność sprawia, że delikatnym powierzchniom nie grozi zarysowanie.

Zaangażowanie sklepu Triny.pl w to, aby być podmiotem przyjaznym planecie przyczynia się również do tego, że przy pakowaniu zamówień nie korzysta się już z folii. Także taśma klejąca jest używana jedynie w ostateczności, a i wtedy zastosowanie znajduje przede wszystkim jej papierowy odpowiednik. Znacznie częściej sięga się po prostu po pochodzące z recyklingu pudełka z paskiem klejącym.

Kup jeden produkt, poznaj kolejne!

Klienci sklepu Triny.pl mają prawo czuć się rozpieszczani przez jego pracowników. Nic więc dziwnego, że w opakowaniu można znaleźć nie tylko zamówiony przez siebie produkt, ale i próbkę innego, który również znajduje się w ofercie sklepu i jest możliwy do zamówienia. Miłośnicy czegoś słodkiego mogą też liczyć na mleczną krówkę, która upiększy im dzień.

Oczywiście, trudno jest powiedzieć z wyprzedzeniem, z jakim gratisem się spotkamy. Nie zawsze mamy przecież wpływ na to, co znajdzie się w ofercie producenta. Celem sklepu nie jest zresztą zasypywanie klientów przypadkowymi rozwiązaniami. Jeśli próbka trafi do opakowania, z pewnością będzie starannie dopasowana. Odbiorcy mogą liczyć zresztą na jeszcze inne dowody na to, że chce się ich rozpieszczać. Znakomite kosmetyki naturalne można tu kupić często w cenach wyraźnie niższych niż te, jakie jest w stanie zaproponować konkurencja.

Less waste z myślą o klientach

Triny.pl to sklep mający szereg zalet. Jedną z najważniejszych jest umiejętność słuchania klientów. W uwagach do zamówienia można zatem poinformować pracownika sklepu o tym, jaką próbkę chciałoby się otrzymać. To także idealne miejsce do zaznaczenia, że liczy się w paczce na absolutne minimum – zgodnie z ideą less waste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here