numerologia

Wiedza, którą przynoszą nam liczby może okazać się fascynująca i stanowić drogowskaz w naszym życiu. Dlaczego warto poznać swoją wibrację główną i jakie cechy posiada w numerologii dziewiątka? Czy warto poznać też inne narzędzia wykorzystywane w numerologii i gdzie możemy zdobyć wiedzę z tej dziedziny? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Poznaj swoją liczbę życia

Numerologia to niezwykła dziedzina, która łączy w sobie wiedzę z zakresu astrologii, ezoteryki, psychologii oraz magii. Wejście do fascynującego świata liczb może okazać się pomocne w znalezieniu odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań, odnalezieniu równowagi życiowej czy też odkryciu drzemiącego w nas potencjału. Jednym z podstawowych narzędzi numerologicznych jest tworzenie portretu numerologicznego na który składa się między innymi wibracja urodzenia. Poznanie własnej wibracji urodzenia, zwanej też wibracją główną czy też liczbą życia umożliwia spojrzenie na siebie z zupełnie nowej strony. Jak poznać tę tajemniczą liczbę kryjącą się za naszą datą urodzenia? Oblicza się ją poprzez dodanie do siebie wszystkich cyfr występujących w konkretnej dacie urodzenia, a następnie zsumowanie wszystkich cyfr występujących w liczbie wyniku.

Numerologia: 9 i jej znaczenie

Numerologiczne dziewiątki są pełne empatii, życzliwości oraz zdecydowane są włożyć niemały wysiłek w tworzenie największego dobra. Dziewiątka przeszła w swoim życiu wiele, co uczyniło ją mądrzejszą, silniejszą i bardziej świadomą. Te doświadczenia sprawiły, że osoby z liczbą życia 9 szczególnie rozumieją innych, wspierając ich w codziennych problemach oraz udzielając cennego wsparcia i inspirując do działania. Dziewiątki sprawdzają się w roli nauczyciela, mówcy motywacyjnego czy terapeuci. Ponadto dziewiątki znane są z dużej tolerancji, postrzegając wszystkich wokół, jako wartościowych oraz godnych wsparcia ludzi. Dziewiątka ma przy tym świadomość tego, jak działa świat i wie, jakich narzędzi należy użyć, aby przejść przez trudne czasy, co czyni ją cennym źródłem rad, pocieszenia oraz uzdrowienia dla innych. Dziewiątka ma przy tym dużą potrzebę wolności oraz niezależności. Numerologia 9 określana jest często mianem wolnego ptaka.

Numerologia: 9 i nie tylko – dowiedz się więcej w szkole numerologii

Przedstawione cechy numerologicznej dziewiątki to tylko bardzo pobieżny opis. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie jeszcze mocne, ale i słabsze strony znajdziemy w osobach, których wibracją główną jest dziewiątka, warto zgłębić wiedzę z zakresu numerologii. Można to zrobić między innymi na licznych kursach i szkoleniach, a także w wyjątkowej szkole numerologii Olgii N Stępińskiej, gdzie pod okiem specjalistów z tej fascynującej dziedziny możemy wkroczyć do magicznego świata liczb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here