Jak sprawdzić wyniki loterii szczepionkowej

Trwająca loteria szczepionkowa pokazuje, że hazard i publiczna służba zdrowia nie zawsze są zwycięskim połączeniem. W loterii wzięła udział tylko jedna na siedem osób szczepiących się. Jest to sukces Narodowego Programu Szczepień. Loteria nie miała być rozdawnictwem, ale miała zachęcić sceptyków. Niestety, chęć przejechania się samochodem hybrydowym i atrakcyjne skutery nie spowodowały paraliżu punktów szczepień. Codziennie wykonuje się ok. 300 tys. zastrzyków, ale to wciąż za mało.

Jest dobra wiadomość dla tych, którzy zastanawiają się nad zapisaniem się do akcji. Chętnych nie jest wielu i nie będzie ich przybywać. Loteria szczepionkowa nie promuje nowych szczepionek. Rozsądny uczestnik, który nie potrzebuje zachęty na wiosnę, może rozbić bank lepiej niż nowy gość w punkcie szczepień skuszony obietnicą milionów. Wystarczy znać zasady loterii i trafnie oceniać zachowania mieszkańców kraju nad Wisłą.

Kto może wziąć udział w loterii szczepionkowej

W loterii może wziąć udział każda osoba, która została zaszczepiona. O ile wiek nie jest problemem, o tyle przyjęcie szczepień może być trudne, jeśli zdrowie nie pozwala. O sukcesie w loterii decyduje czas zgłoszenia.

Jakie są nagrody w loterii szczepionkowej?

Każdy uczestnik loterii szczepionkowej może wziąć udział w czterech rodzajach losowań:

  • Dzienne: Można wygrać 200 zł i 500 zł
  • Cotygodniowe: Można wygrać skutery lub 50 000 zł
  • Miesięczne: Do wygrania hybrydowa Toyota Corolla Hatchback za 100 000 zł
  • Finał: Można wygrać hybrydową Toyotę HR lub okrągły milion złotych.

Działania Ministerstwa Finansów zapewniają również, że wszystkie nagrody w tej loterii szczepionkowej są zwolnione z podatku. Wszyscy chcą, żeby wszystko było proste. My musimy patrzeć na przepisy.

Ostateczny wynik jest poza zasięgiem nawet najbardziej wyrafinowanych obliczeń. W loterii szczepionkowej będzie mógł wziąć udział każdy, kto zgłosi się do niej między 30 września 2021 r. a 1 lipca 2021 r. Obietnica nagród natychmiastowych, czyli powinniśmy od razu widzieć możliwość wygrania 200 czy 500 złotych. Im więcej gramy, tym większe prawdopodobieństwo, że wygramy.

Jak wybrać najlepszy termin na rejestrację w loterii szczepionkowej?

Cotygodniowe i comiesięczne losowania, w których do wygrania są samochody, skutery i od kilkudziesięciu do kilku tysięcy złotych, nie są uczciwe wobec wszystkich. Regulamin loterii wymaga, by każdy uczestnik wziął udział tylko w jednym z trzech miesięcznych losowań lub jednym z dwunastu tygodniowych.

O tym, do którego losowania trafimy, decyduje data udanej rejestracji. W regulaminie zastosowano niemal identyczne pojęcie zgłoszenia do loterii i szczepienia. Pracownicy Totalizatora Sportowego mówią nam, że udana rejestracja oznacza spełnienie wszystkich trzech warunków: wieku i szczepień oraz złożenie wniosku.

Obojętna jest kolejność, w jakiej nabywamy określone cechy jako uczestnicy loterii. Możemy najpierw złożyć wniosek, a potem dopiero się zaszczepić, gdy skończymy 18 lat. Dopuszczalne są wszystkie modyfikacje, na które pozwala życie. Dzięki temu zaszczepione osoby dorosłe mogą wybrać, w którym losowaniu tygodniowym lub miesięcznym wezmą udział. Wystarczy, że zgłoszą się do loterii w najbardziej lukratywnym momencie.

Które miesięczne losowanie przyniesie największe zyski?

Można się również spodziewać, że nie będzie dużej konkurencji dla obecnych szczepicieli. Odwiedzają oni punkty szczepień, aby otrzymać paszport Covid, ale loteria nie jest dla nich interesująca. Nie są wiernymi fanami systemu opieki zdrowotnej, więc w lipcu i sierpniu wizyta u pielęgniarki z igłą jest dla nich konkurencją dla dnia na plaży. Ta grupa szczepiących będzie przeciągać cały proces do jesieni, mimo wszelkich pretekstów.

Które cotygodniowe losowanie przyniesie największe zyski?

Najlepszą częścią tygodnia jest jednak określenie najbardziej korzystnego momentu na cotygodniowe losowanie. W grę wchodzi wiele zmiennych i ważne jest, aby się nie spieszyć. Duży sukces punktów szczepień i korzystne relacje w mediach na temat co tygodniowych i miesięcznych losowań mogą zachęcić do większej ilości rejestracji. Ważne jest, aby unikać rejestracji, które trwają dłużej niż tydzień.

Warto rozważyć nagrody tygodniowe. Warto przyjrzeć się aktualnym statystykom szczepień i ocenić, jak duży szum medialny wywołuje temat loterii. Najlepszym momentem na zapomnienie o loterii jest moment, w którym wszyscy będą wdzięczni. Przesadzanie nie jest dobrym pomysłem. Przesadą może być stwierdzenie, że rezygnacja z możliwości wygrania 500 zł z puli nagród natychmiastowych tylko po to, by znaleźć się w przedostatnim wrześniowym losowaniu, wydaje się najlepszym sposobem na wygraną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here