Hiszpańskie płytki

Polacy zwracają coraz większą uwagę na jakość kupowanego wyposażenia do domu lub mieszkania. Wyrazem tego jest rosnące zainteresowanie wysokogatunkowymi produktami wykończenia wnętrz, takimi jak np. hiszpańskie płytki, które słyną z trwałości i pięknego, ponadczasowego designu. Do jakich wnętrz pasuje ten rodzaj płytek i jakie kolory oraz struktury są obecnie najmodniejsze?

Hiszpańskie płytki w eleganckim domu – dlaczego warto?

Nie da się ukryć, że zakup materiałów wykończeniowych, czy to do domu, czy firmy, jest inwestycją na lata. Wyposażenie takie jak meble można zmienić tak naprawdę w przeciągu dnia, a płytki? Ich wymiana wymaga gruntownego remontu. Dlatego nie ma sensu wybierać w tym przypadku dróg na skróty i najlepiej od razu zdecydować się na produkt, który ma znakomite właściwości użytkowe i cieszy się ponadprzeciętną trwałością. Tym zasadom hołdują właśnie hiszpańskie płytki, które stworzono, by zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów z całej Europy i świata.

Hiszpańskie płytki są bowiem produktem znanym we wszystkich zakątkach globu i zdobią wnętrza, które z powodzeniem mogłyby być tematem artykułów w branżowej prasie. Zaletą hiszpańskich płytek jest ich neutralny, a zarazem dystyngowany charakter – to właśnie dlatego nie tracą nic ze swej aktualności na przestrzeni wielu sezonów i zawsze zachwycają wysublimowanym designem.

Jakie hiszpańskie płytki są najmodniejsze w ostatnich latach?

Niezmiennie od kilku lat w naszej części Europy dominuje umiłowanie natury – to właśnie dlatego tak ogromną popularnością cieszy się styl skandynawski, ale nie tylko. Coraz więcej zwolenników zyskuje również styl rustykalny, odmienny od gustu ludzi północy, a jednocześnie mający silny związek z regionalną przyrodą. Hiszpańskie płytki idealnie wpisują się w założenia obu tych nurtów. Najmodniejsze odcienie płytek to obecnie szarość, biel i beż. Co odważniejsi decydują się na hiszpańskie płytki w kolorze czarnym, które nadadzą wnętrzom nieco ekstrawagancki, ale przy tym niezwykle ekskluzywny klimat.

Wiodące struktury płytek to te inspirowane naturalnym kamieniem – stanowią idealny wybór do kuchni, łazienki, przedpokoju czy na taras. Powiększa się grupa zwolenników hiszpańskich płytek drewnopodobnych, które będą doskonałe do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, boho czy kolonialnym. Ich faktura z niesamowitą dokładnością imituje wygląd naturalnego drewna, dzięki czemu wnętrze jest bardziej przytulne w odbiorze.

Płytki hiszpańskie są zawsze strzałem w dziesiątkę, niezależnie od koncepcji aranżacyjnej i oczekiwanego efektu końcowego – jest to domena wysokogatunkowych rozwiązań, które odnajdują się w każdym wnętrzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here