roleta

W każdym domu muszą zostać umieszczone jakiegoś rodzaju zasłony, firanki lub rolety. W szczególności te ostatnie zdobywają sobie ostatnio uznanie, ponieważ odznaczają się bardzo szerokimi możliwościami zastosowania. Co więcej, wygodne rolety dzień i noc mają jeszcze więcej zalet niż klasyczne rolety. Jakich? Spójrzmy na to razem i zobaczmy, gdzie dopasować te w kolorze beżowym.

Rolety dzień i noc. Co je wyróżnia na tle innych rolet?

Rolety dzień-noc zostały przygotowane z myślą o wszystkich osobach, które wymagają najwyższej funkcjonalności od wszystkich posiadanych przez siebie rzeczy. Rolety tego rodzaju cechują się bowiem całym szeregiem zalet, a przede wszystkim:

  • umożliwiają swobodną regulację ilości napływającego do pomieszczenia światła, ponieważ przeplatają się w nich paski bardziej przezroczyste i bardziej zabudowane;
  • są odporne na zabrudzenia i zniszczenie dzięki wykonaniu z mocnej tkaniny;
  • są wygodne i mogą zostać zastosowane praktycznie na wszystkich oknach dzięki przygotowywaniu ich na wymiar;
  • dają możliwość zastosowania ich zarówno jako rolet mini, jak też jako rolet klasycznych z kasetą;
  • można zainstalować je samodzielnie i bezinwazyjnie;
  • oferują szeroką gamę kolorów.

Najważniejszą cechą rolet dzień i noc jest oczywiście ich budowa, w której przeplatają się paski o bardziej zwartej budowie oraz takie, które przypominają cienką siateczkę. Dzięki temu możemy ustawiać je na wiele sposobów, tak aby zasłaniały całe okno lub pozwalały światłu wpadać do środka przez kolejne cieńsze paski. W ten sposób można uzyskać dowolny poziom zacieniania, który będzie doskonale dopasowany do sytuacji.

Beż – kolor uniwersalny

A co możemy powiedzieć o kolorze beżowym, który jest głównym tematem dzisiejszego artykułu? Przede wszystkim to kolor niosący w sobie spokój. Jest barwą kojącą, delikatną i stonowaną. Dzięki temu pasuje dosłownie do wszystkiego i może być wykorzystany w połączeniu z wieloma różnymi barwami. Jednocześnie będzie odpowiedni do wszystkich typów wystroju wnętrza, zarówno minimalistycznych, nowoczesnych, pełnych przepychu jak glamour lub też tradycyjnych i sielskich. Nie bój się go – na pewno nie będzie nudny, jeśli dodasz do niego innych, żywych barw.

Beżowe rolety dzień i noc. Gdzie można je zastosować?

Jak już wspominaliśmy, beżowe rolety dzień noc beżowe odznaczają się bardzo wysoką uniwersalnością. Można je zastosować dokładnie w każdym pomieszczeniu i każdym typie wystroju wnętrza. Szczególnie dobrze skomponują się jednak z nowoczesnymi, minimalistycznymi stylizacjami. Będą dodatkiem, który nie przyciąga zanadto wzroku za sprawą swojej stonowanej barwy. Dzięki temu pozwolą wyróżniać się innym drobiazgom, które zawsze powinny stanowić dodatek do pomieszczenia wspierający jego atrakcyjność oraz przytulność. Beżowe rolety będą między innymi świetnie współgrać z kobiecymi, naturalnymi i delikatnymi kolorami, ale też z wyraźniejszymi barwami, które na tle subtelnego beżu nabiorą jeszcze wyrazistszego tonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here