Urządzenia INSTAX

Przed nami karnawał, a więc czas wielu spotkań, zabaw, kolorów i radości pełnej pysznego jedzenia oraz wielobarwnych strojów. Warto te magiczne chwile uwiecznić na zdjęciach, by móc podzielić się nimi, czy to w mediach społecznościowych czy z rodziną po latach w papierowym albumie. Produkty INSTAX ci w tym pomogą.

Rób i drukuj od razu

Wielbiciele stylu retro, zwłaszcza, gdy chodzi o sposób robienia zdjęć, na wypady w czasie karnawału mogą zabrać za sobą jeden z aparatów natychmiastowych INSTAX. W ofercie są wersje analogowe mini, SQUARE oraz WIDE. Każda z nich różni się nie tylko swoim wyjątkowym i designerskim wyglądem, ale także funkcjami i wielkością wkładów.

Mniejsi tradycjonaliści lub miłośnicy cyfrowych rozwiązań mogą wybrać jedną z dwóch odsłon hybrydowych, które pozwalają na podgląd zdjęcia przed jego wydrukiem. Oprócz tego, mogą łączyć się ze smarfonem i posłużyć się aparatem jak drukarką do zdjęć z telefonu. Wtedy można je też obrobić w dedykowanej aplikacji.

Fotografie wykonane w ten sposób, zwłaszcza w trakcie wydarzeń pełnych kolorów i różnorodnego świtała, będą niezwykle klimatyczne. Możliwość ich natychmiastowego wydruku jest po prostu kolejną ich zaletą, gdyż pozwala na tworzenie małych dzieł, bez poprawek, bez ulepszania, które nie powstałby w inny sposób.

Rób i drukuj od razu wersja nr 2

Dla osób, które wolą robić zdjęcia swoim smartfonem, dobrą opcja do zabrania ze sobą będzie drukarka do telefonu np. INSTAX mini Link 2. Urządzenie to, dostępne w trzech kolorach – białym, różowym i ciemnoniebieskim, jest poręczne i designerskie. W kilka chwil pozwoli otrzymać bardzo klimatyczne odbitki i podarować je osobom, które są na tym konkretnym wydarzeniu.

drukarka do telefonu INSTAX

Jeżeli zdjęcie wymaga drobnym poprawek, to nic straconego. Drukarka do smartfona posiada dedykowaną aplikację, w której można obrobić zdjęcia przed ich wydrukiem. Napisy, naklejki czy urocze ramki – wystarczy tylko chwila, by spersonalizować takie ujęcie.

I nic nie stoi na przeszkodzie, by zdjęcie zrobione telefonem najpierw wrzucić na social media, a dopiero potem wysłać na drukarkę do telefonu. Na pewno taka fizyczna kopia będzie lepszą pamiątką niż ta cyfrowa. I co więcej, każda osoba z grupy, która bierz udział w danym wydarzeniu, może od raz otrzymać taka małą fotografię.

W wersji mikro i bez selfie sticka

Bardzo dobrym pomysłem do zabranie za sobą na imprezy w karnawale jest miniaturowy aparat cyfrowy, który dosłownie mieści się w dłoni. INSTAX Pal, bo to o nim mowa, to małe, ale mające wielką moc urządzenie. Dzięki temu, że ma szerokokątny obiektyw można uchwycić w kadrze więcej osób. Dostępne jest w pięciu kolorach, więc na pewno znajdzie się wśród nich taki, który skradnie serce i będzie pasować do innych urządzeń.

Dodatkowo, samowyzwalacz pozwala na zrobienie dowolnego, grupowego zdjęcia bez ograniczeń. Smartfon też ma taką możliwość, ale selfie stick nie daje takiej swobody w pozowaniu, jak mini aparat cyfrowy. Można więc do woli ustawić się, zmieniać pozy czy miejsce aż do uzyskania tego najlepszego, najbardziej zabawnego ujęcia.

Podsumowując, przed nami karnawał, czas zabaw i wielu imprez. Warto więc zabrać ze sobą urządzenie INSTAX, ewentualnie wszystkie trzy, by cieszyć się wyjątkowymi pamiątkami z tego okresu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here