Łóżka dla dzieci z szufladami

W każdym pokoju dziecięcym musi znaleźć się łóżko. Powinno być stabilne, bezpieczne i gwarantować komfortowy sen. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest montaż łóżka dla dzieci wyposażonego w szufladę. Można w niej zmieścić pościel i inne drobne przedmioty. Dzięki temu zaoszczędzimy miejsce, co ma szczególne znaczenie w małych pokojach.

Wygodne łóżko dla noworodka

Łóżko z szufladą to doskonałe rozwiązanie zarówno dla noworodka, jak i starszego dziecka. W pierwszym przypadku w pokoju dziecięcym nie musi znaleźć się dużo sprzętów, a większość czynności wykonywanych jest na przewijaku. Można go umieścić na komodzie lub właśnie na łóżeczku. Balustrada skutecznie ochroni dziecko przed upadkiem, a szufladę można wykorzystać na wygodne przechowywanie pościeli, zapasu pieluch lub wybranych elementów odzieży. Głębokość szuflady pozwoli także na zgromadzenie małych zabawek, które dziecko otrzymało w prezencie, ale jest jeszcze zbyt małe, aby z nich korzystać. W ten sposób łatwo utrzymamy porządek w pokoju.

Skuteczne zabezpieczenie pościeli

Jeśli dziecko jest już w wieku szkolnym, z pewnością w jego pokoju umieścimy większą ilość mebli, w tym ergonomiczne biurko, regał z półkami lub krzesło obrotowe. Łóżko z szufladą będzie przydatne do codziennego chowania pościeli. Kołdra i poduszki będą zabezpieczone przed przypadkowym zabrudzeniem lub rozdarciem, ponadto dłużej zachowa świeżość. Szuflada będzie wystarczająca do schowania dodatkowej poszewki, ręczników lub grubej kurtki, która używana jest tylko w chłodne dni. Wysunięta szuflada może także pełnić funkcję podstawy, na której ułożone będą klocki lub maskotki podczas zabawy.

Zwiększenie przestrzeni w pokoju

Łózko dziecięce z szufladą będzie bardzo przydatne dla nastolatka. W tym wieku dzieci zwracają dużą uwagę na funkcjonalność mebli i innych przedmiotów pozostających w ich zasięgu. Każdy nastolatek będzie zadowolony z dodatkowego miejsca na przechowywanie książek lub sprzętu sportowego, dzięki czemu zwiększy przestrzeń do nauki i zabawy w swoim pokoju. Szuflada może być też tymczasowym miejscem na spanie dla kolegi, który odwiedzi dziecko w ramach popularnego piżama party. Jest to doskonały sposób na zacieśnienie pierwszych przyjaźni.

Atrakcyjne łóżko do małego pokoju

Podczas wybierania łóżka dla dzieci warto zwrócić uwagę na meble wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym nowoczesnych płyt laminowanych. Takie elementy wyposażenia oferuje sklep AKORD. Znajdziemy tu łóżka o różnych wymiarach, kolorach i wzorach, wyposażone w wygodną szufladę oraz balustrady ochronne. Mają certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo dziecka w każdym wieku. Będą wyglądały atrakcyjnie i służyły przez długi czas, zwiększając przestrzeń do zabawy w pokoju naszej pociechy. Jest to najlepsze rozwiązanie dla domów i mieszkań o niewielkim metrażu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here