5 filmów familijnych z okazji Dnia Dziecka

Co obejrzeć w Dzień Dziecka? Filmy familijne! Kino dla całej rodziny to najlepsza okazja do tego, aby spędzić czas razem. Potężna dawka humoru, sympatyczni i charyzmatyczni bohaterowie, a także zaskakująca fabuła – to wszystko czeka na nas, jeśli wybierzemy jedną z poniższych propozycji. Sprawdź, jakie filmy warto obejrzeć 1 czerwca, a także czym jest telewizja HIWAY.

1. „Lassie, wróć!”

„Lassie, wróć!” to klasyka kina rodzinnego. Film opowiada o najwierniejszym psie na świecie, którego spotykają niesamowite przygody podczas poszukiwań domu rodzinnego i swojego przyjaciela. Fabuła „Lassie” to poruszająca historia, która nie tylko może rozczulić do łez, lecz także momentami bawić i zachwycać. Jeśli jeszcze nie znacie przygód Lassie, Dzień Dziecka to znakomity czas na nadrobienie zaległości.

2. „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”

Asteriks i Obeliks to postacie, które łączą pokolenia. Przygody tej dwójki przyjaciół mają już ponad 60 lat, jednak wciąż gromadzą przed telewizorami masę miłośników dobrej zabawy. Seria komiksowa „Asteriks” doczekała się kilkudziesięciu ekranizacji, a jedną z nich jest „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”. Historia opowiada perypetie dwóch głównych bohaterów oraz druida, który odchodzi na emeryturę, przez co rozpoczyna poszukiwania swojego zastępcy…

3. „Gnomy rozrabiają”

Po obejrzeniu tej animacji już nigdy nie spojrzycie na krasnale ogrodowe tak samo jak wcześniej! Film „Gnomy rozrabiają” opowiada o przygodach Chloe i jej przyjaciela Liama. Kiedy dziewczyna przeprowadza się wraz ze swoją mamą do nowego mieszkania, odkrywa w nim kolekcję krasnali ogrodowych. Z pozoru zwykłe figurki nagle ożywają, a do tego okazuje się, że są to strażnicy świata! Sprawdź, jak krasnale i dzieciaki poradzą sobie z przeciwnościami losu i niesfornymi istotami pozaziemskimi!

4. „Czworo dzieci i coś”

David i Alice chcą wziąć ślub. Planują więc wspólny wyjazd, na którym chcą poinformować o swojej decyzji dzieci. Tak się składa, że bohaterowie doczekali się sporej gromadki, sęk tkwi w tym, że czwórka dzieciaków to nie ich wspólne pociechy, a na dodatek nie przepadają za sobą. Pewnego dnia na pikniku rodzeństwo znajduje „coś”. Odkryty Piaskoludek to nowoczesna wersja złotej rybki. Stworzenie może spełniać życzenia. Prawdziwa przygoda rozpoczyna się wtedy, gdy o znalezisku dzieciaków dowiaduje się czarny charakter – Tristan…

5. „Samsam”

Samsam to młody kosmiczny bohater, który ma w życiu wszystko: od kochających rodziców po spodek do odkrywania kosmosu. Brakuje mu jednak jednej, niezwykle istotnej rzeczy, jaką jest… supermoc! Chcąc ją odnaleźć, bohater wraz z tajemniczą koleżanką Megą wybierają się w międzygalaktyczną podróż. W czasie wyprawy Samsam odkrywa, że największą supermocą, jaka może przydarzyć się zarówno superbohaterom, jak i zwykłym ludziom, jest przyjaźń i odwaga.

Filmy idealne na Dzień Dziecka? Sprawdź je w telewizji HIWAY

Dzień Dziecka może stać się idealną okazją do nadrobienia familijnych hitów. Gdzie je obejrzeć? INEA telewizja to opcja, która umożliwia oglądanie wybranych tytułów w dwojaki sposób. Po pierwsze, możesz skusić się na filmy emitowane w telewizji. Sprawdź ramówkę na 1 czerwca i wybierz interesującą Cię opcję. Telewizja HIWAY umożliwia Ci wybranie paczek tematycznych np. CLASSIC, EXTRA, FILM, czy KIDS. Każdy znajdzie coś dla siebie! INEA telewizja to nowoczesne podejście do widza. Chcesz zrobić sobie przerwę, oglądając film? Nie ma żadnego problemu, dzięki HIWAY możesz nagrywać, przewijać i cofać programy do początku.

INEA telewizja to również znakomicie wyposażona biblioteka VOD. Część propozycji na seans w Dzień Dziecka już znasz. Ciekawą opcją jest również Multiroom, czyli możliwość oglądania różnych kanałów nawet na 5 telewizorach jednocześnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here