Przejdź do treści

Lista startowa

Warszawa - 3 marca 2019

Dystans: 10km - I tura - limit 90 minut


Numer startowy Imię i nazwisko Team
Jacek Truszkowski
Mariia Dubyna
Ewa Śmietańska
Agnieszka Włodarczyk Grażynki OCR
Szymon Deręgowski BHO
MIROSŁAW JAKUBOWSKI KB LEW LEGNICA
Sebastian Krajewski
Anna Stroczyńska
Agnieszka Włodarczyk
Bogusław Czerwiński Instytut Pamięci Narodowej
Maciej Stróżewski 1 Baza Lotnictwa Transportowego
Michał Matusiewicz #cisnijwieprza
Łukasz Wesołowski
Bożena Jankowska
2201 Jakub Rudo PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa
2202 Wojciech Perzyna
2203 Natalia Buczek
2204 Tomasz Miller Biegam Bo Lubię Ząbki Team
2205 Piotr Łaba ASzWoj
2206 Krzysztof Gonczaronek
2207 Piotr Kruszewski
2208 Dariusz Sibiga Szelest Sadyba
2209 Andrzej Kamiński
2210 Tomasz Radek
2211 Krzysztof Ochnik
2212 Sylwester Sykut
2213 Bartosz Komorowski Trinergy
2214 Aleksander Borkowski
2215 PIOTR WOJTOWICZ
2216 Grzegorz Milewski
2217 Jerzy Miłek
2218 WOJCIECH SYROCKI ZGRUPOWANIE RADOSŁAW
2219 Eryk Maciejak WPRunning
2220 Marta Pawłowska
2221 Agnieszka Pietrzak
2222 Paweł Pietrzak
2223 Jarosław Czarnecki Rozbiegamy Nowy Dwór
2224 Renata Krzesińska Rene biega
2225 Daniel SYBICKI
2226 Marcin Nurzyński Team ZabieganeDni
2227 Marcin Klukowski
2228 Piotr DZIEPAK 1 BLTr
2229 Paweł Krawczyk
2230 Andrzej Żarów
2231 Mariusz Wilczyński
2232 JÓZEF DZIEDZIC run-log.com
2233 Bartłomiej Sadowski Zawsze gOTowi zawsze blisko
2234 Piotr Wiącek
2235 Artur Tykwiński
2236 Marcin Barwicki
2237 Krzysztof Łagowski
2238 Edyta Kotecka
2239 Robert Bajdala
2240 Piotr Kunka Team ZabieganeDni
2241 Piotr Kilijanek
2242 Przemysław Murawski
2243 Mateusz Rusin Hodowla Akit Japońskich "Hachiko Shibuya"
2244 Jacek Frackiewicz
2245 Tobiasz Wowczeniuk Hodowla Akit Japońskich "Hachiko Shibuya"
2246 Andrzej Wawrzycki
2247 Bartłomiej Winiarczyk
2248 Marcin Gaudyn Night Runners
2249 Sylwia Urban Night Runners
2250 Marcin Filipiak
2251 Norbert Styliński
2252 Justyna Chlebuś
2253 Krzysztof Kowalski Husaria Race Team
2254 Michał Stankowski
2255 Agnieszka MACKIEWICZ 1BLTR
2256 Marcin Rąbalski Adidas Runners Warsaw
2257 Tomasz Kosmala
2258 Adam Biniek
2259 Rafał Rusztecki Tasmanian Devil
2260 Łukasz Tranda K.R. Rozogi
2261 Aleksandra Bałdyga K.R. Rozogi
2262 Radosław Kądziela
2263 Tomasz Sułkowski
2264 Marcin Siwiak PKP Intercity Running Team
2265 PAWEŁ MUSIAŁ adidas Runners Warsaw
2266 Sylwia Sędek adidas Runners Warsaw
2267 Bartlomiej Jermakowicz Runcoholics
2268 Anna Jermakowicz
2269 Dariusz Rdzonek
2270 Dorota Ordon
2271 Konrad Czechowski
2272 Andrzej Łosiewicz
2273 Kamil CHOŁUJ
2274 Mariusz Jankowski
2275 Sylwia Wilczyńska
2276 Daniel Ambroziak Klub biegacza PLL LOT
2277 Konrad Strzelecki
2278 Monika Migas
2279 Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska BigTires.pl RunTeam
2280 Ewelina Więsek Pko Bank Polski S.A
2281 Michał Piotrowski PKP Intercity Running Team
2282 Rafał Petkowicz FC Legia
2283 Darek Sokołowski AZS Warszawa
2284 Saturnin Szczepański Runners Team Jabłonna
2285 Michał Świokło PKP Intercity Running Team
2286 Paweł Pyrzak
2287 Michał Danielewicz
2288 Arkadiusz Pec Naprzód Młociny
2289 Monika Łatkowska Grupa Biegowa CHTMO
2290 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO
2291 Przemysław Krzywiec
2292 Marcin Ziarkowski Los Basureros
2293 Joanna Kilkowska
2294 Jarosław Kilkowski
2295 Ewa Wójcicka IPN
2296 Filip Maciejewski
2297 Kacper Kempisty
2298 Bartosz Stachecki
2299 Marcin Soboń
2300 Marzena Sadoch
2301 Piotr Sypniewski TKKF Błyskawica
2302 Krzysztof Kiełpiński
2303 Joanna Jaracz
2304 Adam Stępień ananASy
2305 Beata Kudła
2306 Łukasz Jaźwiński
2307 Barbara Roszkowska
2308 Beata Wilczek
2309 Agnieszka Dżuganowska Rozbiegany Piastów
2310 Łukasz Stasiak
2311 Sebastian Własinowicz OSP Łomianki
2312 Tomasz Wilk PGB Sportowa Paczka
2313 Andrzej Taraś
2314 Jurek Kosiorek
2315 Jakub Goliński
2316 Józef Szymura
2317 Krzysztof Jedlewski
2318 HENRYK STANDZIAK GKS GRODZISK
2319 Małgorzata Brzoska Bank Gospodarstwa Krajowego
2320 ELŻBIETA STANDZIAK GKS GRODZISK
2321 Magdalena Woźniewska-Działak
2322 Wojciech Skowroński Santander Runners Team
2323 Sebastian Leonardziak
2324 Katarzyna Pawłowska
2325 Radosław Sienicki
2326 Radosław Strakowski
2327 Kamil Zieliński
2328 Dawid Lalak
2329 Anna Jedrzejewska
2330 Rafał Obstawski
2331 Andrzej Śmieciuch
2332 Daniel Paluchowski
2333 Anna Michalak
2334 Sylwia Choroś
2335 Tomasz Kałużny Narodowa Wola
2336 Monika Turczyńska LECZO TEAM
2337 Przemysław Krajewski LECZO TEAM
2338 Szymon Kopydłowski
2339 Robert Józwik ARSUN
2340 Piotr Bełc
2341 Sebastian Kumala
2342 Kamil Rudnicki
2343 Marcin Makuch
2344 Julian Majchrzak
2345 Daniel Tomaszewski
2346 Michał Marchlewski
2347 Dariusz Mędrek Rembertów Team
2348 Wojciech Czerepak jw2414
2349 Izabela Szmigiel Za linią mety team
2350 Łukasz Ogonowski Klub Biegacza T2/4
2351 Katarzyna Browarczyk
2352 Radek Prykiel
2353 Sebastian Stempniak PKO BP
2354 Andrzej Rokita
2355 Małgorzata Szymańska
2356 Karol Molenda
2357 Paweł Żurawski Leniwce Team
2358 Marcin Lipiński
2359 Anna Bartos
2360 Tatiana Anusik
2361 Grzegorz Morawski KONIUCHYOCR
2362 Andrzej Anusik
2363 Daniel Dąbski
2364 Elwira Fafińska Dream Team 4ever
2365 Łukasz Malec Dream Team 4ever
2366 Rafał Jaworski WKB Meta Lubliniec
2367 Jarosław Giemza PKP Intercity Running Team
2368 Tomasz Firysiuk
2369 Kamil Przesław
2370 Łazarz Kapaon Cazzo Club Running Team
2371 Marek Czerepak Jw2414
2372 Paweł Szymanik
2373 Łukasz Łowczycki
2374 Agnieszka Siluk
2375 Michał Kwieczko
2376 Beata Kwieczko
2377 Jan Parys-Lisowski KSP
2378 Ewelina Giemza
2379 Marcin Jaworek
2380 Dawid Bondyra
2381 Radosław Książczak razem trenujemy sport
2382 Paweł Sobczyński
2383 Adam Sykut
2384 Radosław Gromek UKS GEPARD ŻOLIBORZ
2385 Krzysztof Munik
2386 Emil Dąbrowski
2387 Artur Kisiel
2388 Marcin Łagowski
2389 Tomasz Stempel Marysin Wawerski Biega
2390 Michał Szumny
2391 Paweł du VALL
2392 Wojciech Zapert K.R. Rozogi
2393 Sebastian Filipiak
2394 Renata Żurawska Leniwce Team
2395 Jakub Kołakowski
2396 Wojciech Biesiacki
2397 maciej kryczka
2398 Radosław Kordowski Fundacja Gotowi do Życia
2399 Wojciech Ceglarz Bractwo Biegowe BGK
2400 Marcin Meyer Legia Run Club
2401 Bożena Jankowska
2402 Tomasz Krawczyk
2403 Adam Jedrzejczyk
2404 PAWEŁ GRZESIK Legia Run Club
2405 MARIUSZ NASKRĘT
2406 Natalia Beczak
2407 Teresa Żywek Tripower
2408 Daniel Godlewski
2409 Krystian Miller
2410 Maciej Banasiuk
2411 Magdalena Sosnówka
2412 Łukasz Paczesny
2413 Piotr Morawski
2414 Aleksander Mazur
2415 Maciej Kamiński
2416 Damian Mroczkowski
2417 Agata Lipińska
2418 Rafał Pawlak
2419 Marcin Marczewski RESILIA BEMOWO GROTY
2420 Bożena Kisielewicz
2421 Jarosław Kubicki
2422 Damian Szlachter
2423 Tomasz Stanisławski Klub biegacza RTV EURO AGD
2424 Radosław Jabłonka DZIADY OCR
2425 Natalia Filipowicz
2426 Ewa Regulska
2427 Kamil Kacprzak GBY
2428 Marcin ZACHARKO GBY
2429 Grzegorz Laskowski
2430 Karol Laskowski
2431 Paulina Rybarczyk
2432 Mateusz Święcicki
2433 Stefan Kołucki Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
2434 Marzena Huszcza
2435 Sławomir Maciejewski
2436 Kamil Romanowski
2437 Robert Chojecki
2438 Katarzyna Kawalec
2439 Agata Bober
2440 Dawid Wołkowiecki Grupa PKP Intercity Running Team
2441 Wiktor Mączyński
2442 Aleksander Szczęsny
2443 Michalina Wojciechowska
2444 Rafał Wojciechowski
2445 Marcin Kowalski
2446 Mateusz Gontarz
2447 Wioletta Włosińska
2448 Karol Bałdyga R. K. Bałdyga
2449 Jakub Domińczyk Legion Wi(L)ków
2450 Magdalena Penkalska Wieliszew Heron Team
2451 Tomasz Penkalski
2452 Sebastian Frączek
2453 ŁUKASZ URYŃ
2454 Bartosz Sarwa
2455 ROBERT GAJOWNICZEK
2456 Rafał Szczuchniak
2457 Łukasz Prasek
2458 Jakub Powoniak
2459 Grażyna Marczak Leczo Team
2460 Marcel Zapert K. R. Rozogi
2461 Jadwiga Bury
2462 Bartosz Tomaszewski
2463 Magdalena Malinowska
2464 Marcin Waleriańczyk URP
2465 Sylwia Zyznar
2466 Władysław Górkiewicz COAS
2467 Paweł Toboła AKS POLONIA WARSZAWA
2468 Paweł Socha 12tri.pl
2469 Julita Kisła
2470 Józef Wizert
2471 Michał Gogolewski
2472 Daniel Wojtala
2473 Rafał Karolak Stomilex
2474 Krzysztof Jakubowski ZAO
2475 ANETA KOZERA
2476 Piotr Luba
2477 Monika Bajron
2478 Patryk Golon ObozyGurskie.pl
2479 Henryk Grubkajtys
2480 Radosław Gruszczyński
2481 Olga Brodawka
2482 Justyna Trzaskowska
2483 Łukasz Rosiński
2484 SEBASTIAN KRAJEWSKI
2485 Paweł Pirogowicz MON
2486 Piotr Kozłowski AKS Polonia
2487 Sylwia Kowerda
2488 Paweł Stachurski Brooklyn Team
2489 Konrad Matczuk
2490 Grzegorz Zwoliński
2491 Mikołaj Urbański
2492 Anna Strachocka Grupa Biegowa UM W-wa
2493 Dorota Powoniak
2494 Dominika Socha Slow squat
2495 Piotr Rytkowski
2496 Krzysztof Jacek GÓRKA San Escobar
2497 Piotr Rzeźniczak
2498 Kamil Więckowski
2499 Jakub Ratajski
2500 Łukasz Tkaczyk COAS
2501 Magda Sekścińska Grupa Biegowa UM W-Wa
2502 Adam Chemycz
2503 Tomasz Skrzos STG Warszawa
2504 Małgorzata Zakrzewska
2505 Ireneusz Topoliński KB. ,,Bryza'' Postomino
2506 Artur Hammermeister DA Sandał
2507 Sylwia Kajdas
2508 Artur Włodkowski
2509 Sławomir Karczewski-Szelążek 10 Pułk Samochodowy
2510 Jacek Krzysztoforski OR MON
2511 Joanna Słonecka
2512 Marcin Pancerow Instytut Pamięci Narodowej
2513 Grzegorz Wołk Instytut Pamięci Narodowej
2514 Lidia Skrzyniecka
2515 Piotr Dziewicki AKS Polonia Warszawa
2516 Kacper Dziewicki AKS Polonia Warszawa
2517 Wojciech Wroński Orange Polska
2518 Mikołaj Lejwoda #cisnijwieprza
2519 Piotr Ptasiński
2520 Sławomir Świderski
2521 artur oleksy
2522 Przemysław Suchecki KS Pomorska
2523 Adam Jasiński
2524 Paulina Miszczak
2525 Adam Wilgat Warsaw Run Club
2526 Joanna Łapińska
2527 Michał Łapiński
2528 Witold Kozłowski
2529 Grzegorz Bobin
2530 Szymon Pakuła Markowi biegacze
2531 Bożena Jankowska
2532 Marcin Górski COAS
2533 Michał Bugno Wirtualna Polska
2534 Maciej Szumski JW2414
2535 Krzysztof Olszewski Wirtualna Polska
2536 Marianna Fijewska Wirtualna Polska
2537 Dominika Strupiechowska Wirtualna Polska
2538 Joanna Siembab
2539 Robert Frasunkiewicz
2540 Mateusz Nurek WIRTUALNA POLSKA
2541 Ewa Dadas Moc piekielna
2542 Piotr Kluska WIRTUALNA POLSKA
2543 Łukasz Boczkowski
2544 Andrzej Głowacki Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej
2545 Aleksandra Borządek Legia Run Club
2546 Marta Pawełas
2547 Robert Rewera PKO BANK POLSKI SA
2548 Wojciech KNOP
2549 Aleksander Jaakubowski
2550 Michał Opuchlik
2551 Mariusz Wais
2552 Paweł Majewski
2553 Piotr Łuczak
2554 Maciej Pierzchanowski 10 WPsam
2555 Bartłomiej Sapała
2556 Andrzej Manowski DENTSU AEGIS RUNNERS
2557 Katarzyna Maksam
2558 MARIUSZ TURLEJ
2559 Aleksandra Sadłowska
2560 Wioleta Zawistowska
2561 Katarzyna Popiołek
2562 Norbert Popiołek
2563 BOŻENA PYTEL
2564 Krzysztof Gawin Tri NEGU
2565 Grzegorz Ferenc
2566 Damian Pepłoński
2567 Martyna Rękoś Brenskie morswirowanie
2568 Agnieszka Sapała Husaria Race Team
2569 Lidia Juchniewicz Trening.Czyni.Mistrza
2570 Hanna Malik Trocha UM biega
2571 Ewa Paprocka
2572 Konrad Kamiński
2573 Agata Szaniawska runwoman
2574 Daniel K ENTRE.PL Team
2575 Kamil Pastor Wirtualna Polska
2576 Jarosław Cęcelewski
2577 Renata Kotomska
2578 Tomasz Szwajkowski COAS
2579 beata cichowska
2580 Piotr Wójcik
2581 Wioletta Fabczak
2583 Sławomir Zdunkiewicz
2584 Robert Kowalczyk
2585 Paweł Słowik
2586 Rafał Kowalczyk
2587 Darek Knychas PZU Sport Team
2588 Anna Sztando Mysz&Dzako
2589 Maciej Brewczak ORLEN Running Team
2590 Przemysław Sepielak PZU Sport Team
2591 Artur Rogolski PZU SPORT TEAM
2592 Tomasz Ośka ORLEN Running Team
2593 Damian Mikulski Team ZabieganeDni
2594 Urszula Jędrasiewicz
2595 Piotr Wachnik ORLEN Running Team
2596 Jerzy Zawadzki
2597 Bartosz Kołakowski Cazzo Club Running Team
2598 Paweł Grochowski PZU Sport Team
2599 Waldemar Gabarski
2600 jan skawski Vegas Węgorzewo Running
2601 Aleksandra Jasinowicz
2602 Radosław Pupiec
2603 Tomasz Krywczuk Adidas Runners Warsaw
2604 Przemysław Bańkowski
2605 Mariusz Cichowicz
2606 Daniel Gutowski WIRTUALNA POLSKA
2607 Konrad Kupisz
2608 Adrian Pera
2609 Bartłomiej Pawlak
2610 Tomasz Chojnowski ORLEN Running Team
2611 Radek Daniłowicz ORLEN Running Team
2612 Tomasz Sukiennik
2613 Bartłomiej Kwestarz
2614 Przemysław Majcher
2615 MARIUSZ Porębski
2616 Tomasz Wójcik
2617 Mikołaj Jasiński UKA Warszawa
2618 Stanisław Pruszek Ząbki
2619 EWA Majewska IPN
2620 Dominik Zalewski
2621 Katarzyna Trojanowska
2622 Piotr Pawlak Nationale-Nederlanden
2623 Norbert Wielgus
2624 Rafał Robak
2625 Przemek Pawlak Sowetskij desantnik
2626 Maria Kruszewska DA Sandał
2627 Tomasz Gawor
2628 Łukasz Rzepka
2629 Ewa Lindner
2630 Piotr Romel
2631 Kamil Pajk
2632 Marlena Sasin Bractwo Biegowe BGK
2633 Maciej Gabarski
2634 Maciej Chojnowski
2635 Krzysztof Selerski MARCIN.BIZ
2636 Krzysztof Filarski
2637 JAROSŁAW ŻUKOWSKI Virtual Runner Club
2638 Dariusz Frąckiewicz Biegam Na Tarchominie
2639 Michał Cierkoński
2640 Maciej Lisiewski
2641 Sebastian Stępniak
2642 Paweł Sawukajtys
2643 Wioleta Sawukajtys
2644 Mariusz Chmielewski Wojskowa Akademia Techniczna
2645 Katarzyna Piwowarczyk
2646 Weronika Bokwa
2647 Krzysztof Musiał LOTAMS Team
2648 Marcin Matuła
2649 Adam Jędruszczak
2650 Adrian Politaj
2651 Marcin Idzik
2652 Sławek Waszczuk heros2000
2653 Lech Boniewski Glinojeck
2654 Michał Ćwikła
2655 Marcel Mierzicki Power Training
2656 Marta Szul Bractwo Biegowe BGK
2657 Daniel Błaszkiewicz Bractwo Biegowe BGK
2658 Andrzej Jurowski Bractwo Biegowe BGK
2659 Dorota Raczkowska BRACTWO BIEGOWE BGK
2660 Małgorzata Murawska
2661 Jakub Kościelski Bractwo Biegowe BGK
2662 Michał Jambor Bractwo Biegowe BGK
2663 Wojciech Święcicki
2664 Patrycja Jasińska Bractwo Biegowe BGK
2665 Grzesiek Bienias PZU Sport Team
2666 Wiktoria Spalińska-Pietrulińska Spartanie Dzieciom
2667 Agnieszka Bernat PGNIG S.A.
2668 Maciej Mokrzewski
2669 Paweł Haudek PGNiG
2670 Michał Woszczak PGNiG
2671 Dominik Zieliński Bractwo Biegowe BGK
2672 Paweł Prusik
2673 Damian Nadolny
2674 Sebastian Bogusz PZU Sport Team
2675 Paweł Ryder PGNiG
2676 Michał Łęcki PGNIG TERMIKA
2677 Małgorzata Łęcka
2678 Przemysław Firmanty
2679 Mirosław Soszyński Legia
2680 Christophe Le Corre
2681 Jerzy Rabiejewski
2682 Michał Frydrychowicz
2683 Dariusz Żebrowski JacekBiega Running Team
2684 Damian Kulesza Reebok Run Crew
2685 Paweł Szopa
2686 Norbert Żarłok
2687 Damian Zaręba
2688 Wiesław Kamiński Nasielsk Baszta Team
2689 Adam Zubrzak
2690 Joanna Mielcarz
2691 Dariusz Kozoń PGNIG TERMIKA
2692 Łukasz Kozak PGNIG TERMIKA
2693 Kamil Fijałek
2694 Janusz Torzewski
2695 Agnieszka Torzewska
2696 Arkadiusz Okrasa PGNiG
2697 Dorota Rojek Pgnig
2698 Jakub Kawecki PGNiG
2699 Artur Walczak PGNiG TERMIKA
2700 Katarzyna Socha
2701 Tomasz Wojnarowicz Spartaniedzieciom
2702 Robert Podoliński
2703 Tomasz Fabijański
2704 Mikołaj Kmiecicki
2705 Krzysztof Spaczyński
2706 Sylwia Uściłowska PGNiG TERMIKA
2707 Paweł Pastucha PGNiG
2708 Jacek Bartosik Pgnig
2709 Kamil Wesołowski
2710 Michał Orłowski
2711 Maciej Kołodziejek
2712 Ewa Zambrzycka-Rozner
2713 Robert Iwaniec
2714 Marta Marcinkowska
2715 Maciej Mrugalski Dream Team
2716 Natalia Jesiotr
2717 Robert Michalski Nocne Piłowanie Agrykoli
2718 Przemysław Szkutnik
2719 Marcin Hildebrand Biegam na Tarchominie
2720 Magdalena Wojciechowska Bractwo Biegowe BGK
2721 Marta Więckowska
2722 Adam Brzeziński
2723 Mariusz Kaczor
2724 Kalina Ben Sira
2725 Piotr Goworek
2726 KAROL PAWŁOWSKI
2727 Zuzanna Bieńczak ASICSFrontRunner Poland
2728 Bartosz Brusiło
2729 Marek Jaślan
2730 Paulina Boroń
2731 Adam Rzeczkowski DO RSZ
2732 Katarzyna Bernardelli
2733 Daniel Miklaszewski Polski Klub MTB
2734 Tomasz Wrzesiński
2735 Roman Polko Meta Lubliniec
2736 Marcin Chudio
2737 Adam Prętkiewicz
2738 Tomasz Ziomek OSP Falenty
2739 Magdalena Serkowska
2740 Milena Pawłowska
2741 Jakub Nowakowski
2742 Mariusz Wasilewski
2743 Tomasz Bonisławski Blueberry Team
2744 Stanisław Łabęda Nasielsk Baszta Team
2745 Aleksander Karolczak WKURW_TEAM
2746 Rafał Staśkowiak Bractwo Biegowe BGK
2747 Marcin Skrzypczak Klub Zbiegacza WolneWiatry
2748 Ilona Barnas
2749 Michal Chmura
2750 Patrycjusz Wiśniewski 1. Baza Lotnictwa Transportowego
2751 Krzysztof Krakowski
2752 Daniel ŻOCHOWSKI Żórawski Team
2753 Anna Bocian
2754 Mateusz Powązka
2755 Bartłomiej Hebda
2756 Jakub Kozioł
2757 Kamil Cywiński
2758 Agata Hebda
2759 Michał Goga
2760 Sebastian Odziemczyk
2761 Krzysztof Genca PKO Bank Polski SA
2762 Krystyna Styk PKO BP
2763 Kacper Rzosiński
2764 Iwona Stańczak Klub Biegacza PLL LOT
2765 Robert Komorzycki Husaria race team
2766 Dorota Kosiacka
2767 Tomasz Laskus
2768 Dariusz Lubryczyński Bractwo Biegowe BGK
2769 Piotr Czaplicki PZU sport team
2770 Katarzyna Janicka
2771 Marcin Szaniawski
2772 Oswald Pereira
2773 Michał Serwatka Bractwo Biegowe BGK
2774 Jakub Bella
2775 Dariusz Siedlecki
2776 Mariia Dubyna
2777 Agata Grzelakowska
2778 Piotr Bieniek PKP Intercity Running Team Centrala
2779 Łukasz Leciejewski Co Dzieje Się
2780 Bartosz Wichrowski Klub Zbiegacza WolneWiatry
2781 Jerzy Żochowski
2782 Andrzej Rey
2783 Patryk Rey
2784 Bartłomiej Atys
2785 Grzegorz Nałęcz MUSKAT4U
2786 Marta Muskat-Nałęcz MUSKAT4U
2787 Włodzimierz Michałowski Dogoń Grodzisk Mazowiecki
2788 Adam Laskowski APRES
2789 michał kaczmarek
2790 Paweł Ochenkowski
2791 Kamil Dulski Dulski Boxing
2792 Damian Teodorczak
2793 Jacek Warchoł
2794 Dariusz Rzepnikowski
2795 Adam Owczarek
2796 Jacek Doliński Lirene Running Team
2797 Konrad Sygocki Biegam Na Tarchominie
2798 Aleksander Kapaon Cazzo Club Running Team
2799 Łukasz Matusik Stowarzyszenie Żyj z całych sił
2800 Michal Pasennik
2801 Maciej Król
2802 bogan Milaniak
2803 Marlena Strupiechowska