Przejdź do treści

Lista startowa

Warszawa - 3 marca 2019

Dystans: 1963m - dystans honorowy - limit 25 minut


Numer startowy Imię i nazwisko Team
Jacek Borkowski
Wiktora Marciniak Rodzinka
Jakub, Jan Pacholski
Kamil Krakowiak Krakowiak
ARKADIUSZ BANASZCZYK
MAGDALENA SAMULAK-BANASZCZYK
OLIVIER BANASZCZYK
MAX BANASZCZYK
ARKADIUSZ BANASZCZYK
Robert Sienkiewicz
stanisław górski
Aleksander Górski
Dawid Włodarczyk
Kasia Kapaon
Aleksander Witynowski
Bartłomiej Kużmiak
Jakub Kozioł
Patrycja Ławicka
1402 Anna Bugnar
1403 Rafal Olechnowicz
1404 Patryk Olechnowicz
1405 Tomasz Grzywacz
1406 Dariusz Sidor
1407 Dominika Sidor
1408 Piotr Marciniak Rodzinka
1410 DOROTA Marciniak Rodzinka
1411 Adrian Górski
1412 Paweł Trepczyński
1413 Paulina Prudziłko
1414 Damian Szumański
1415 Tomasz Makuch
1416 Piotr Kurpiel Nasza Drużyna
1417 Anna Kurpiel Nasza Drużyna
1418 Ewa Syrocka
1419 WOJCIECH SYROCKI ZGRUPOWANIE RADOSŁAW
1420 Martynka Malesa
1421 Paweł Jurkowski
1422 Katarzyna Dubielis-Balcerowska
1423 Tomasz Balcerowski
1424 Paweł Zarychta Forum Młodych PiS
1425 Karol Jankowski Forum Młodych PiS Warszawa
1426 Konrad Jankowski Forum Młodych PiS Warszawa
1427 Grzegorz Tobiasz
1428 MARIUSZ GRAJDA
1429 Bartłomiej Sadowski Zawsze gOTowi zawsze blisko
1430 Piotr Kaleta
1431 Łukasz Majer
1432 Renata Martyniuk
1433 Marek Kielanowski DEKO
1434 Barbara Kielanowska DEKO
1435 Anna Przasnek
1436 Kuba Przygoda SP 185 im. UNICEF - WARSZAWA POLONIA
1437 Krzysztof Przygoda SP 185 im. UNICEF - WARSZAWA POLONIA
1438 Krzysztof Kłygo
1439 Piotr Subocz
1440 Rafał Wojtyś
1441 Michał Jurkowski
1442 Agnieszka Jurkowska
1443 Julia Jurkowska
1444 Grzegorz Wojno Wojniaki
1445 Maciej Wojno Wojniaki
1449 Andrzej Skolimowski
1450 Rozalia Leśniak
1451 Jan Piotrowski
1452 Rafał Piotrowski
1453 Ryszard Bałdyga K.R. Rozogi
1454 Zofia Bałdyga K.R. Rozogi
1455 Iwona Kruszewska K.R. Rozogi
1456 Anna Tranda K.R. Rozogi
1457 Anastazja Tranda K.R. Rozogi
1458 Adam Tranda K.R. Rozogi
1459 Jan Tranda K.R. Rozogi
1460 Krzysztof Gampel TZM 98
1461 Maciej Zieliński TZM 98
1462 EWA BAŁDYGA K. R. Rozogi
1463 JOANNA BAŁDYGA K. R. Rozogi
1464 MARCIN BAŁDYGA K. R. Rozogi
1465 Aleksandra Urbańczyk
1466 Piotr Boczkowski
1467 Beata Miklaszewska WIN Inspektorat Warszawa
1468 Kamil Miklaszewski WiN Inspektorat Warszawa
1469 Dorota Łosiewicz
1470 Hanna Łosiewicz
1471 Bartłomiej Wieczorek
1472 Jakub Wieczorek
1473 KATARZYNA CHMIELEWSKA
1474 Łukasz Krzycki
1475 Grzegorz Krzycki
1476 Maria Krzycka
1477 Paulina Kociszewska
1478 Paweł Dumański
1479 Jan Ombach
1480 Adam Ombach
1481 Paweł Łupiński
1482 Maja Kwiatkowska
1483 Agnieszka Hojdys-Łopatka Promotion GÓRA ŻAR
1484 Maria Łopatka Promotion GÓRA ŻAR
1485 Kacper Kostrubała
1486 Julia Kostrubała
1487 Lidia Kostrubała
1488 Andrzej Janiszewski Cwałujące Żółwie
1489 Mateusz Janiszewski Cwałujące Żółwie
1490 Paweł Heliński
1491 Julia Piotrowska
1492 Marek Zienkiewicz #JaCieNieMoge
1493 Paula Gryżewska #JaCieNieMoge
1494 Maciej Baranowski TZM 98 Warszawa
1495 Kacper Szczęsny Bóbr Tłuszcz
1496 POTR TOBOROROWICZ
1497 Beata Bury
1498 Ewa Pająkowska
1499 Beata Jurek
1500 Patrycja Ławicka
1501 Mariusz Lichota
1502 Anna Lichota
1503 Weronika Lichota
1504 Zofia Lichota
1505 Janusz Olba
1506 Damian Bakun
1507 Mikołaj Szymanik
1508 Norbert Laskowski
1509 Patryk Janicki
1510 Tomasz Gala
1511 Justyna Gala
1512 Bogusław Bujak
1513 Konstanty Bujak
1514 Kornelia Bujak
1515 Jerzy Kołakowska
1516 Barbara Kołakowska
1517 Sabina Kołakowska
1518 Jakub Kołakowski
1519 Staś krawczyk
1520 Maria Krawczyk
1521 Piotr Kerner
1522 Zuzanna Kerner
1523 Kacper BRODA IC RUNNING TEAM
1524 PIOTR BRODA IC RUNNING TEAM
1525 KATARZYNA BRODA IC RUNNING TEAM
1526 Agnieszka Włodarczyk Grażynki OCR
1527 Andrzej Fronczyk
1528 Ewa Rybak
1529 Radomir Grabowski
1530 Liliana Grabowska
1531 Paulina Miller
1532 Maria Pucer
1533 Karolina Pucer
1534 Jarosław Pucer
1535 Katarzyna Krupa
1536 Piotr Burliński
1537 Szymon Burlinski
1538 Marcin Burliński
1539 Anna Bałdyga R. K. Bałdyga
1540 Artur Bałdyga R. K. Bałdyga
1541 Urszula Czuba
1542 Dorota Bogucka
1543 Małgorzata Błażejowska
1544 Jakub Piórkowski #JaCieNieMoge
1545 Marcin Florczyński #JaCieNieMoge
1546 Adrianna Koler
1547 Jan Wrzesień
1548 Natalia Luba
1549 Joanna Nakonieczna
1550 Paweł Rejowski
1551 karol kowalski
1552 Renata Kocełuch
1553 Beata Bojzan-Matysiak
1554 Maciej Ratajski
1555 Michał Ratajski
1556 Jakub Ratajski
1557 Joanna Maj Grupa Biegowa UM W-wa
1558 Elżbieta Pańczyk Grupa Biegowa UM W-wa
1559 Agnieszka Kunecka
1560 Maciej Cholewiński
1561 Anna Jastrzębska-Trzeciak
1562 Ewa Koler
1563 Tomasz Pawlak
1564 Joanna Piotrowska
1565 Hanna Puzik Józefosław
1566 Janusz Puzik Józefosław
1567 Tomasz Oriol
1568 Katarzyna Wasiak
1569 Witold Kozłowski
1570 Agnieszka Kaminska
1571 Sebastian Dąbrowski WIRTUALNA POLSKA
1572 Renata Martyniuk
1573 Magdalena Szyszkowska
1574 EWELINA TOMCZUK
1575 Krzysztof Kachniarz
1576 Kamil Waszczyński
1577 Karol Pawiński
1578 Żaneta Kowalczyk
1579 Gabriel Gumiński
1580 Diana Gumińska
1581 Jacek Jarzyna PATRIOTA
1582 Krzysztof Zapert K. R. Rozogi
1583 Bożena Zapert K. R. Rozogi
1584 Marzena Kamiński
1585 Krzysztof Kamiński
1586 Joanna Faliszewska
1587 Maksymilian Miszczak Grupa Biegowa UM W-wa
1588 Kateryna Matsuta
1589 Marcel Opała TBD
1590 Krzysztof Opała TBD
1591 Andrzej Kramer
1592 Anna Śmigielska
1593 Wojciech Śmigielski
1594 Michał Śmigielski
1595 Marcin Śmigielski
1596 Marcin Zbytniewski Kępa Zawadowska
1597 Zofia Zbytniewska Kępa Zawadowska
1598 Franciszek Zbytniewski Kępa Zawadowska
1599 Milena Lajstet
1600 Robert Więckowski
1601 Jan Więckowski
1602 Weronika Girys-Czagowiec "Zaczekajcie na mnie"
1603 Zofia Czagowiec "Zaczekajcie na mnie"
1604 Aleksandra Kostka
1605 Patrycja Kuczyńska
1606 Jakub Laszczyk Zuz Trans
1607 Zuzanna Laszczyk Zuz Trans
1608 JOANNA KOCZAN
1609 Jan Koczan
1610 Szymon Banasiuk
1611 Maciej Banasiuk
1612 Krzysztof Pohorecki
1613 Anna Pohorecka
1614 Małgorzata Pohorecka
1615 Marta Bucko-Lubinska Łubiny
1616 Zuzanna Lubinska Łubiny
1617 Pawel Lubinski Łubiny
1618 Szymon Lubinski Łubiny
1619 Tomasz Piliński
1620 Julja Pilińska
1621 Maciej Zaks
1622 Patryk Ćwik
1623 Paweł Słonecki
1624 Piotr Nowicki
1625 Mariusz Rastawicki 5MBOT
1626 DAWID ĆWIK
1627 Bartosz Koziński
1628 Kamil Haczykowski
1629 Jan Bartha
1630 Anna Popek
1631 Aida Bella Drużyna LOTTO
1632 Michał Adamczyk
1633 Dominika Figurska
1634 Adam Lipko Dzik Sławatycze
1635 Mateusz Koszela
1636 Dawid Fernówka
1637 Danuta Stec PGNiG Obrót Detaliczny
1638 Monika Wójcik
1639 Kamil Urbanowicz
1640 Jacek Cegła PGNiG
1641 Tomasz Włoszczyk PGNiG Obrót Detaliczny
1642 Jacek Borkowski
1643 Paweł Tchorek INVICTUS
1644 Robert Tchorek INVICTUS
1645 Bartosz Prusinowski
1646 Piotr Bachański PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.
1647 paulina marusczyk
1648 marta kowalska
1649 Julia Dymus
1650 Michał Dymus
1651 Lidia Jurczak "Zaczekajcie na mnie"
1652 Aleksander Rebecki
1653 Arkadiusz Parulski
1654 Zofia Parulska
1655 Stanisław Nowina-Konopka
1656 Cyryl Fryderyk Łuczyński
1657 Maria Anna Łuczyńska
1658 Marta Krystyna Łuczyńska
1659 Paweł Michał Łuczyński
1660 Paweł Hermanowski
1661 Katarzyna Kusińska Kusin
1662 Renata Załęska TBD
1663 Radosław Borucki Dzkie Wilki
1664 Aniela Borucka Dzkie Wilki
1665 Dominika Mazurkiewicz Dzkie Wilki
1666 Wiktoria Stefańska Dzkie Wilki
1667 Damian Bartkowski
1668 Tomasz Solis
1669 Piotr Semetkowski Bractwo Biegowe BGK
1670 Sandra Pacyna
1671 Anna Polis
1672 Bartłomiej Malinowski
1673 Katarzyna Jurkowska
1674 Zbigniew Kunecki
1675 Łucja Kusińska Kusin
1676 Mateusz Kusiński Kusin
1677 Danuta Witkowska WIP
1678 Krzysztof Witulski WIP
1679 Marta Pleskot WIP
1680 Piotr Pleskot WIP
1681 Rozalia Pleskot WIP
1682 Kornelia Pleskot WIP
1683 Kinga Firlińska WIP
1684 Krystian Piętak Legijny Mokotów
1685 Maria Gawor
1686 Małgorzata Skibińska
1687 Janusz Lipski
1688 Andrzej Jędruszczak
1689 jan grzesiak
1690 mikołaj grzesiak
1691 Małgorzata Żuk Forum Młodych PiS Warszawa
1692 Krzysztof Lubkiewicz Fabryczna Atakuje
1693 Ignacy Lubkiewicz Fabryczna Atakuje
1694 Dominik Pawluk PDK TEAM
1695 Katarzyna Łuczak-Woźniak
1696 Wojciech Izdebski
1697 Ludmiła Plitta
1698 Katarzyna Łozowska
1699 Konrad Wierzbicki WSKIP
1700 Sławomir Jezierski
1701 Marta Krasińska Bractwo Biegowe BGK
1702 Robert Komorzycki Husaria race team
1703 Mikołaj Koczara
1704 Aneta Koczara
1705 Katarzyna Czaplejewicz
1706 Katarzyna Czaplejewicz
1707 Piotr Kuciński
1708 Agata Naczyn
1709 Marcin Kwaśny
1710 Anna Bordzoł
1711 Beata Jadczak
1712 Rafał Jadczak
1713 Marek Grzywaczewski
1714 Piotr Chmura-Cegiełkowski
1715 Marcin KONDRATIUK
1716 Antonina KONDRATIUK
1717 Rafał Marczak Bractwo Biegowe BGK
1718 Rafał Budnicki Dream Run
1719 Joanna Pisarek Dream Run
1720 Karol Atys
1721 Monika Kulbaka
1722 Dawid Kulbaka
1723 Marta STYCZYŃSKA
1724 Robert Szczepanik
1725 Karolina Dutkowska
1726 Katarzyna Wojewoda
1727 Bogumił Dutkowski
1728 Kacper Tomasiewicz
1729 Monika Tomasiewicz
1730 Adrian Skwarek
1731 Paulina Skwarek
1732 Karolina Błażejczyk
1733 Jan Nasiłowski
1734 Katarzyna Trawińska Koliber Team
1735 Teresa Trawińska Koliber Team
1736 Michał Sujak
1737 Tomasz Cieslak
1738 Aleksandra Cieślak
1739 Maksymilian Kot
1740 Łukasz Dudek
1741 Dariusz Sapun Rodzina Sapunów
1742 Dominika Sapun Rodzina Sapunów
1743 Jan Sapun Rodzina Sapunów
1744 Darek Kuczynski Komenda Główna WiN
1745 Jan Dubiel
1746 Jarosław Szpadzik
1747 Justyna MARTYNEK
1748 Maria Dworczyk Wilki
1749 Zofia Dworczyk Wilki
1750 Antoni Dworczyk Wilki
1751 Jan Dworczyk Wilki
1752 Michał Dworczyk Wilki
1753 Daniel Wiśniewski
1754 MAGDALENA SAMULAK-BANASZCZYK
1755 OLIVIER BANASZCZYK
1756 MAX BANASZCZYK