Przejdź do treści

Lista startowa

Warszawa - 3 marca 2019

Dystans: 5km - II tura - limit 40 minut


Numer startowy Imię i nazwisko Team
Michał Lechowicz
Katarzyna Wiedeńczyk
TOMASZ FLUKSIK JAZZOWE BIEGANIE
Natalia Milewska
Agnieszka Pikies
801 Magdalena Nowak
802 Marek Kobylarz Ursynow
803 Renata Jakubisiak Aegon Run
804 Radosław Łabudziński
805 Barbara Tukendorf
806 Maja Kamińska
807 tomasz jędrzejczuk
808 małgorzata Brokowska
809 Tomasz Twardoch
810 Karol Lachowski Aegon Run
811 Anna Rochalska REBELION OFF FREE RUNNERS
812 Mateusz Włodarczak SKP4
813 Paweł Płażewski Runegades
814 Anna Brojak Runegades
815 Damian stelmach Runegades
816 Piotr Kowalski BMWP
817 Katarzyna Siczek
818 ANETA GRAJDA
819 Anna Pastuszka Atos Racing Team
820 Katarzyna Olszewska Atos Raicing Team
821 Iwona Majer
822 Kajetan Majewski Wieliszew Heron Team
823 Iwona Ciulinska-Rebecka
824 Mateusz Osiak
825 Wojciech Wysocki
826 ANNA KRZYSIAK
827 Marta Piętka
828 Antoni Olszewski
829 Agnieszka Pikies
830 Kacper Wałachowski
831 arkadiusz wojtaluk masovia
832 aleksandra krajciewicz masovia
833 Monika Wojno Wojniaki
834 Mariusz Wojno Wojniaki
835 Dorota Bolkowska-Leśniak
836 Kamil Jędrasik
837 Monika Król TEAM ZABIEGANEDNI
838 Justyna Halasz
839 Artur Łataś
840 Marek Skoczewski Naprzód Młociny
841 Anna Karp Karpiszony
842 Joanna Karp Karpiszony
843 Michał Jasiński
844 Aneta Wargacka
845 Katarzyna Wiedeńczyk MON
846 Bartosz Wałachowski
847 Łukasz Zych
848 Arkadiusz Freitag
849 Iwona Pucyk
850 Monika Pec Naprzód Młociny
851 Agnieszka Jopek Adidas Runners
852 Andrzej Hedrzak
853 Maksymilian Szlesinger „Walczyli za nas, zawalczmy dla nich”.
854 Karolina Szlesinger „Walczyli za nas, zawalczmy dla nich”.
855 Andrzej Madała
856 Mateusz Madała
857 Paweł Steckiewicz Legia Fight Club
858 Monika Trynkiewicz
859 kamil sierzan SEMEX
860 Urszula Sierzan-Balczewska SEMEX
861 Hubert Smoczyk Warszawski Zaułek
862 JOanna Dobiasz BENEFIT SYSTEMS
863 Mariusz Turek AEGON
864 Magdalena Galińska Warszawski Zaułek
865 Wiola Krupińska Trucht Tarchomin Team
866 Mateusz Jakubiak zBIEGowie
867 Cezary Milewski zBIEGowie
868 Paulina Rychta
869 Luiza Sawicka-Pietraczuk
870 Dawid Adamczyk
871 Robert WASILEWSKI COP - DKP
872 Bartosz Myszk Prędkie Furiaty
873 Rafał Cieślar Bielsko-Biała
874 Monika Listkiewicz AKS Polonia Warszawa
875 Tomasz Listkiewicz
876 Szczepan Czady
877 Piotr Mosakowski Prędkie Furiaty
878 Agnieszka Zakrzewska
879 Artur Zakrzewski
880 Mariusz Urbanek
881 Andrzej Ragus
882 Tomasz FLUKSIK Jazzowebieganie
883 Renata Jaskółka-Pruszczyńska Swallows Team
884 Emilia Jaskółka Swallows Team
885 Krzysztof Bojarski
886 Dawid Kuzmicz niezrzeszony
887 Tomasz Wyszkowski niezrzeszony
888 Aneta Burlińska
889 Małgorzata Chełstowska
890 Paweł Kolasa
891 IWONA URYŃ
892 Agata Znój
893 Jan Majchrzak
894 Magdalena Jemielity
895 Karol Moński
896 Katarzyna Błażejowska
897 Krzysztof Błażejowski
898 Justyna Partyka
899 Ewelina Adamska
900 Edyta Piotrowska SuperWomen
901 Magdalena Liberadzka Super Women
902 Olga Długołęcka
903 Krzysztof Luba
904 Paweł Luba
905 Igor Marchel FPL Team
906 Andrzej Cieplak
907 Danuta Surowiak Grupa Biegowa UM W-wa
908 Mateusz Chmura
909 Kamil Kawęcki
910 Kamil Majewski
911 Arleta Dudzińska Grupa Biegowa UM W-wa
912 Barbara Rosińska STO-nogi Milanówek
913 Eugeniusz Rosiński STO-nogi Milanówek
914 Waldemar Żółciński Grupa Biegowa UM W-wa
915 Piotr łabędzki
916 ANDRZEJ ONIŚK AON-PROJEKT
917 PATRYK ONIŚK AON-PROJEKT
918 Piotr Stachurski
919 Witold Kozłowski
920 Maciej Kazimierski WIRTUALNA POLSKA
921 Jarosław Filipczak
922 Andrzej Wyleziński
923 Aleksandra Głowacka Młody vs Stary
924 Rafał Krzeszewski Biegaj Pod Okiem Trenera
925 Marta Zawada
926 AGNIESZKA KNOP
927 Piotr Kalinowski
928 Agnieszka Kalinowska
929 Artur Wolak
930 Karol Szok
931 Michal Polak
932 Joanna Sapała
933 Krzysztof Owerko Vegan Power!
934 Daniel Jurczak "Zaczekajcie na mnie"
935 Marlena Tomaszewska
936 Andrzej Rowiński
937 Ewelina Zakrzewska
938 Joanna Zakrzewska
939 Izabela Brzęczek
940 Ida Helon
941 Paweł Roguski
942 Patryk Wasilczyk
943 Radosław Żuławnik
944 Michał Rosiak
945 Gosia Smoleńska
946 Wiesław Gumiński -
947 Agata Puchała
948 Izabela Kondracka-Meyer
949 Adam Czagowiec "Zaczekajcie na mnie"
950 Monika Łukawska
951 Krzysztof Łukawski
952 Grzegorz Łukawski
953 Łukasz Bińczyk Zarząd Dróg Miejskich
954 Maciej Kuliszewski
955 Robert Karkowski
956 Jarosław Bernaś SGSP
957 Agnieszka Pawlak
958 Michal Kordaś
959 Paweł Zambrzycki IZOO
960 Leszek Rąpała
961 Tomasz Rąpała
962 Tomasz Pawlik JB Warsaw
963 maciej jagieliński
964 Bartłomiej Dudek
965 Sylwia Borowiec JB Warsaw
966 Marita Rączka Biegaj Pod Okiem Trenera Rafała Krzeszewskiego
967 Filip Kowalik
968 Maciej Śmigielski
969 Jakub Karczmarczyk
970 ADRIAN MICHALSKI Szkoła Główna Służby Pożarniczej
971 Grzegorz Malanowski
972 Angelika Zakaszewska
973 Piotr Arkuszyński
974 Paweł Strzelczyk CC 1916
975 Tadeusz Kleśniak
976 Piotr Kleśniak
977 Krzysztof Kochanowski
978 Paweł Szczeglacki Szwagropol
979 Andrzej TUTAJ OMiA MON
980 Dariusz PASTUSZAK OMiA MON
981 Karolina ROSSA OMiA MON
982 Marcin KŁOSIŃSKI OMiA MON
983 Karol ŁĘCZYCKI OMiA MON
984 Igor ROMAŃCZUK OMiA MON
985 Jarosław Ćwik
986 Paweł Deptuła Szwagropol
987 Jakub Onopiuk
988 Paweł Zastocki
989 Piotr Łoziński Bractwo Biegowe BGK
990 Paweł Jakimiuk Bractwo Biegowe BGK
991 Paweł Grądzki Drużyna LOTTO
992 Łukasz Nejman Drużyna LOTTO
993 Marek Szołucha
994 Monika Kowalska-Bojar
995 Paweł Bojar
996 Paweł Justyna
997 EWA ZIELIŃSKA
998 Tomasz Krajski
999 Aleksandra Skrobowska Grupa biegowa UM W-wa
1001 Dariusz Szelwachowski
1002 Sebastian Kaleta
1003 Rafał Napieraj
1004 Tomasz Proczkowski
1005 Monika Kogut
1006 Jarosław Gwiazdowski
1007 Anna Gwiazdowska
1008 Krzysztof Daniluk
1009 Dominik Jankowski
1010 Andrzej Klimek
1011 Bożena Nowak Bractwo Biegowe BGK
1012 Katarzyna Girzyńska Drużyna Lotto
1013 Michał Grzybowski PGNiG
1014 Izabela Korneta-Wójcik Bractwo Biegowe BGK
1015 Agnieszka Lewandowska Rossbiegani
1016 Mariusz Płoński
1017 Tomasz Kowalik MON
1018 Magdalena Kasprzak Freaky Pony Maniac
1019 Sebastian Kasprzak Spectrum Team
1020 Arkadiusz Kusiński
1021 Natalia Bartha
1022 Maciej Bartha
1023 Damian Gawlak Spectrum Team
1024 Piotr Wójcik
1025 Łukasz Karwowski
1026 Jarek Mazuś
1027 Anna Mazuś
1028 Julia Mazuś
1029 Karol Mazuś
1030 Michał Buczek
1031 Monika Ochenkowska
1032 Błażej Wiatrowski wiatrowski.pl
1033 Hubert Wiatrowski wiatrowski.pl
1034 Magdalena Bielecka Kuźnia Folwark
1035 Nikodem Bernaciak
1036 Karol Kalinowski
1037 Kinga Lewczuk
1038 Adrianna Lewczuk
1039 Dariusz Zbrowski Biegnę, żeby Bartek mógł biegać.
1040 Ilona Świstak Get Run
1041 Jarosław Kwiatek
1042 Marta Borczyńska Drużyna Lotto
1043 Magdalena Prosowska
1044 Laura Lazarewicz
1045 Sławomir Każuch
1046 Olaf Każuch
1047 Paweł Pawelec
1048 Artur Piotrowski
1049 Ewelina Gętkowska
1050 Joanna Plączkowska
1051 STANISŁAW NOWAK
1052 Michał Winiarski
1053 Wiktoria Ozga
1054 Sylwia Karczewska
1055 Jacek Adamski
1056 Olga Kołakowska Cazzo Club Running Team
1057 Katarzyna Karczewska PKP Intercity Running Team
1058 Paweł Sadowski Bractwo Biegowe BGK
1059 Krzysztof Jarosz
1060 Przemyslaw Zasieczny Bractwo Biegowe BGK
1061 Jacek Nasiłowski
1062 Krzysztof Bogucki
1063 Robert Maciejewski
1064 Karolina Drewelus 52 blp Komorowo
1065 Paweł Ornat Marki
1066 Sebastian Gęgniewicz Agawa
1067 Marta Popielarska
1068 Marta Puchała
1069 Emil Duch JB Warsaw
1070 Milena Popielarska
1071 Hubert Stutko
1072 Maciej Aleksandrowicz
1073 ARKADIUSZ BANASZCZYK
1074 Roman Rychlicki Zabiegany Wołomin