Przejdź do treści

Lista startowa

Warszawa - 3 marca 2019

Dystans: 5km - I tura - limit 45 minut


Numer startowy Imię i nazwisko Team
Dominika Grenda
Katarzyna Karasiewicz
Dominika BŁASZCZYK Grażynki ocr
Karolina Błażejczyk
DANIEL GRĄŻKA
Andrzej Urban
Józef Narkun
JANUSZ BUKOWSKI Stowarzyszenie DAĆ SIEBIE INNYM
AGNIESZKA KOWALCZYK
Sylwia Siwek
Jacek Madejek Zabiegani Po Uszy
Joanna Kowalska
Dagmara Podgórska
Dariusz Burdach Jack Team
Marek Skiwniewski
Sebastian Pełka
Mirosław Jeziorski Instytut Pamięci Narodowej
4 Maciej Walkowski
5 Tomasz Stefaniuk
6 Anita Telakowska
7 Rafał Podlasiński
8 Olga Podlasińska-Pecelerowicz
9 Karolina Sajewska
10 Michał Wieczorek
11 Michał Grochowski
12 Marcin Kaczyński
13 Jan Raczek
14 Piotr Stawryłło (L)
15 Łukasz Rokita
16 Bartosz Kawecki Los Basureros
17 Kacper Grochowski RAZ DO ROKU PRZEBIEGNE DYCHĘ
18 Grzegorz Laczkowski Jednostka Wojskowa 3934
19 Maria Kurowska
20 Jacek Adamczyk
21 WOJCIECH SYROCKI ZGRUPOWANIE RADOSŁAW
22 Andrzej Kowalski
23 Dawid Warnecki
24 Tomasz Jabłoński KSG RUN
25 Juliusz Kostrzewski Amator
26 Jarosław Szydłowski 5MBOT
27 Marta Sałdan 5MBOT
28 Dominika Rzeszot
29 Mariusz Łupiński
30 Mateusz Lewicki
31 Małgosia Prorok
32 Rafal Mamczys Aneta Team
33 REMIGIUSZ JANKOWSKI
34 Dorota Bokiniec parkrun Żoliboorz
35 Marek Skiwniewski
36 Igor Zbrzeźniak
37 Sławomir Łukasiewicz
38 Marcin Machnik Machniu-team
39 Natalia Foltyn Machniu-team
40 Karol Mikielewicz Pólnocna strona Plac Wilsona
41 Wojciech Łabecki
42 Krzysztof Domagała
43 Wiesław Domagała
44 Robert Wójcik
45 Agnieszka Wójcik
46 Justyna Kunicka
47 Ewelina Zawadzińska
48 Rafał Zawadziński Thales
49 Anna Chmielowiec KB Galeria Warszawa
50 Elżbieta Piotrowska-Krzak
51 MICHAL MAZURKIEWICZ Wkurw_team
52 Paulina Grzebalska
53 Mariola Kornartko-Pulkowska
54 Piotr Pulkowski
55 Adrian Rydz
56 Jakub Cwil
57 Piotr Kaleta FC FANGA
58 Małgorzata Kwiatkowska
59 Zbigniew Kwiatkowski
60 Piotr Mateńka FC Fanga
61 Aneta Mikołajek Mamczys team
62 Jakub Semczyszyn Legia Fight Club
63 Paulina Siniarska
64 Łukasz Szopa
65 Sławomir Szopa
66 ADAM SIEROTA Fight Club Fanga
67 Robert Szulawski GSD Żoliborz.
68 TADEUSZ PEISERT
69 cezary Holeniewski Wojskowa Akademia techniczna
70 Marcin Tułaza Wojskowa Akademia Techniczna
71 Damian Woźniak Wojskowa Akademia Techniczna
72 Mirosława Smoczyk
73 Rafał Kulik
74 Michał Kałaska
75 Robert Lalewicz HUSARIA RACE TEAM
76 Barbara Grochocka Inspektorat Wolność i Niezawisłość
77 Renata Kaczor
78 Mateusz Bukowski
79 Maria Majchrowska
80 Sylwester Pęśko
81 Ewa Sierzputowska niezrzeszona
82 ALEKSANDER KWIATKOWSKI IPA KATOWICE VI, PCC
83 Dariusz Budzik
84 Jacek Barwicki PWPW
85 Wioleta Sikorska
86 Paweł Jaworski WiN Inspektorat Warszawa
87 Sebastian Mróz
88 Mateusz Mróz
89 Justyna Ptaszyńska
90 Patrycja Pułkowska
91 Mirosław Pułkowska
92 Mateusz Sokołowski
93 Joanna Stankiewicz
94 Paweł Święcicki
95 Michał Kucharski 10 WPSAM
96 Marcin Surowiecki
97 Jacek Kiślak Laski Run
98 Joanna Osytek
99 Daniel Skrzypiec
100 Alicja Łatkowska Grupa Biegowa CHTMO
101 Piotr Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO
102 Wlodzimierz Konwerski
103 Michał Weidemann 10 Warszawski Pułk Samochodowy
104 Damian Cała 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej
105 Przemysław Mateńko 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej
106 Tomasz Fijałkowski 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej
107 Piotr Zarzycki
108 Iwona Sierzputowska Anin Daje Radę
109 KRYSTYNA BARTOSIK
110 Przemysław Rogalski
111 Agata Małgorzata Fronczak Husaria Race Team
112 Piotr Trześniewski CWKS Włochy
113 Anita Skorzybut
114 Krystian Saks OIRP Warszawa
115 Arkadiusz Bisko DKadr
116 Grzegorz Kurdziałek
117 Katarzyna Ból
118 Andrzej Jachimowicz
119 Kamil Wojewódzki
120 Arkadiusz Radomyski
121 Tomasz Garbiec
122 Sebastian Wróbel
123 Magdalena Hnidziuk
124 Mariusz Andreasik
125 Piotr Pyrzak
126 Anna Marciniak Husaria Race Team
127 Bogdan Kwit DKadr
128 Marek Bartkowski EndureTeam
129 Ewelina Bilińska
130 Michał Swojak The Real Tea
131 Janusz Topolski
132 Konrad Łacheta Wojskowa Akademia Techniczna
133 Jarosław Kosiaty Róbmy Swoje
134 Dariusz Andrzejczak 1 Baza Lotnictwa Transportowego
135 Seweryn Kuzborski 1 Baza Lotnictwa Transportowego
136 Krzysztof Paradowski
137 Krzysztof Rozwód Józef Cytrus Team
138 Marcin Rozwód Józef Cytrus Team
139 Jerzy Szydłowski
140 Katarrzyna Łukaszewska
141 Mariusz Łukaszewski
142 Weronika Chrósny
143 AGNIESZKA KOWALCZYK
144 Bartosz Huszcza
145 Sebastian Styczek
146 Katarzyna Styczek
147 Lidia Bodaszewska Nessi Team
148 Maciej Księżycki
149 Anna Brudzisz
150 Piotr Księżycki
151 Jakub Gocławski
152 Filip Wielgosz eAzymut.pl
153 Piotr Jędra
154 Robert Sobański 2koch
155 Anna Makowska
156 Piotr Janiszewski
157 Adam Golik
158 Sebastian Miturski
159 Martyna Kucharska
160 Julian Opiłowski Kumple Odiego
161 Jeremi Opiłowski Kumple Odiego
162 Karol Opiłowski Kumple Odiego
163 Tomasz Rutkowski Kolędnicy z Okolicy
164 Sebastian Rutkowski Kolędnicy z Okolicy
165 Beata Czubakowska
166 Rafał Walczak
167 Daniel Grzelak
168 Przemysław Grzegorzewski
169 Joanna Kowalska
170 Wojciech Biały
171 Paweł Iwaszko Accolade Wines
172 SYLWIA WRÓBEL
173 Michał Radkowski Accolade Wines
174 Aleksandra Sobieska
175 Sylwia Stachera 3bdow WL
176 Marcin Gałkowski Zabiegany Wołomin
177 Patrycja Lamparska
178 Piotr Słabik Imperial Brands
179 Krzysztof Gralewicz
180 Iwona Gralewicz
181 Monika Pasierowska
182 Henryk Grzeszczak
183 Katarzyna Woźniak
184 Joanna Zapałowska Audioriver runner
185 Edyta Hołdyńska
186 Piotr Kędzierski
187 Paweł Błachnia
188 Monika Iwańczuk
189 Jakub Kulesza
190 Łukasz Urbański
191 Maria Wojtarkowska
192 Mariusz Chojnacki
193 Cezary Maliszewski
194 Kinga Wójcik
195 Beata Warchoł
196 Karolina Świacka
197 Wojciech Świacki
198 Grzegorz Jakubowski
199 Robert Lamparski
200 Anna Nowak
201 Paweł Szczepanowski
202 Piotr Wieczorek
203 Marek Stańczyk
204 Marek Stańczyk
205 Aleksandra Stańczyk
206 Piotr Komosa Narodowy Ursynów
207 Dominik Zajda Decathlon Bemowo
208 Jakub, Jan Pacholski Związek Strzelecki "STRZELEC"
209 Mariana Wronka Zabiegany Wolomin
210 Jacek Smyl
211 Rafał Spodar
212 Joanna Miszkurka
213 Monika Guzek
214 Franciszek Niewiarowski
215 Jerzy Marszałek
216 Katarzyna Banasik Grupa Biegowa UM W-Wa
217 Katarzyna Bodek
218 Agnieszka Gaładyk
219 Jacek Ptak Projekt AK
220 Patrycja Makowska Projekt AK
221 Jacek Aleksandrowicz
222 Jolanta Aleksandrowicz
223 Katarzyna Ścibor
224 Katarzyna Krupa
225 Rafał Perzyna
226 Wojciech Dembiński
227 Katarzyna Dembińska
228 Tomasz Olszewski
229 ADAM KALINA LEGIA RUN CLUB
230 Michał Maciejowicz Nessi Team
231 Aneta Bogucka Nessi Team
232 Aneta Koczocik
233 Michał Kostrzewa Grupa Biegowa UM W-wa
234 Julita Witte Instytut Pamięci Narodowej
235 Daniel GRAŻKA Instytut Pamięci Narodowej
236 Krzysztof Kaska
237 Karolina Majbour
238 Justyna Wareluk
239 Jarosław Lendzion Grupa Biegowa UM W-wa
240 Marcin Lendzion Grupa Biegowa UM W-wa
241 Sergiusz Kazimierczuk Instytut Pamięci Narodowej
242 Sławomir Banaszkiewicz Grupa Biegowa UM W-wa
243 Rafał Nikodym Kocham Oliwkę
244 Ewa Wysakowska Grażynki ocr
245 Paulina Tadzik
246 Wacław Wiśniewski
247 Agnieszka Ryszkus
248 Modest Kaluzny
249 Kamil Piątkowski
250 Maciej Brzozowski NFX
251 Stanisław Brzozowski NFX
252 Piotr Wojda
253 MIROSLAW SZYSZKA
254 Karo Skoczek CzarnaLama Team
255 Hubert Bątruk Instytut Pamięci Narodowej
256 Witold Kozłowski
257 Kasia Kapaon
258 Kasia Kapaon
259 Kasia Kapaon
260 Jakub Ryszczuk
262 Sebastian mirkowski Instytut Pamięci Narodowej
263 Sławomir Peregończuk Instytut Pamięci Narodowej
264 Maciej Sagan Instytut Pamięci Narodowej
265 Aleksandra Laskowska Wirtualna Polska
266 Klaudia Zawistowska Wirtualna Polska
267 Michał Łodziński
268 Dariusz Darkowski Husaria Race Team
269 Bartłomiej Szufladowicz
270 Anna Wypysińska Gąbin Biega
271 Rafał Wypysiński Gąbin Biega
272 JANUSZ BUKOWSKI PGNi G/PSG
273 Patrycja Kopeć
274 Aneta Łomża #teammarcinkwasny
275 Agnieszka Ryszkus Instytut Pamięci Narodowej
276 Paweł Ziemnicki Instytut Pamięci Narodowej
277 Paulina Depta
278 Joanna Jaworska Nessi Team
279 Barbara Graffstein
280 Mariusz Mett
281 Monika Jabłońska KSG RUN
282 Renata Kudła Biegowe świeżaki
283 Damian Wojdat Biegowe świeżaki
284 Mateusz Jarecki
285 Sylwia Kowalczyk
286 Dawid Pęksa
287 Monika Hajduk
288 Piotr Graffstein
289 Bartłomiej Kamiński
290 Piotr Kamiński
291 Przemysław Kamiński
292 Kaja Danielak
293 PIOTR DZIEKAN Grupa Biegowa UM W-wa
294 Sylwia Smoczyńska wkurw_team
295 Karol Sładek
296 Kamil Antosik Vigo System
297 Adam Biernacki
298 Marta Wyrwał
299 Joanna Szpalerska
300 Robert Matejuk
301 Malgorzata Skoczek
302 Artur Regucki
303 Dorota Zarczuk PZU Sport Team
304 Jakub Ślepowroński PZU Sport Team
305 Jakub Janiszewski PZU Sport Team
306 Bartłomiej Sternik PZU Sport Team
307 Paweł Skoczylas PZU Sport Team
308 Tatsiana Dashchynskaya
309 Joanna Skultecka PZU SPORT TEAM
310 Dorota Ostaszewska
311 Monika Nowak ORLEN Running Team
312 Agata Janicka
313 Anna Turyk-Balas Grupa Biegowa UM W-wa
314 Krzysztof Wiśniewski
315 Piotr Sładek
316 Michał Tutaj
317 Karolina Krzyżewska PZU Sport Team
318 Agnieszka Kerner
319 Marta Daniluk
320 Justyna Marchewka PZU Sport Team
321 Cezary Niebudek Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM
322 Kasia Juniak PZU Sport Team
323 Daria Sąsara PZU Sport Team
324 Michał Kudłaczyk Akademia Pana Kettla Biega
325 Kateryna Matsuta
326 Agnieszka Korkosz PZU Sport Team
327 Agata Wróblewska
328 Anna Pietrasik Grupa Biegowa UM W-wa
329 robert Szymański Instytut Pamięci Narodowej
330 Piotr Zakrzewski WIRTUALNA POLSKA
331 Adam Dobrowolski
332 Marcin Piątek
333 Wojciech Danowski
334 Justyna Pawlik Sage
335 Zuzanna Sikora PZU SPORT TEAM
336 Piotr Mączyński
337 Paweł Marchliński
338 Joanna Dzyr Adidas Runners Warsaw
339 jacek Krzeczewski
340 Kamil Stasiak
341 Piotr Ciepły ( L )
342 Piotr Wróblewski
343 Sebastian GAWROŃSKI PZU Sport TEAM
344 Radosław Wiśniewski Instytut Pamięci Narodowej
345 Marek Urbaniak Gas Riders
346 Tomasz Jankowski
347 Ewa Popiel Hardcorowe Wychylylybymy
348 Agnieszka Czajkowska Hardcorowe Wychylylybymy
349 Tomasz Gross
350 Marta Lipska
351 Albert KAROLEWSKI WAT
352 Joanna Strzelecka
353 Paweł Michalski
354 Michał Kochanowski
355 Aneta Dębska
356 Jakub Pogorzelski
357 Patryk Józwik
358 Mariusz Bojanowski
359 Anna Ksyta
360 elzbieta wardecka
361 marek wardecki
362 Marcin Ostrowski
363 KRZYSZTOF ZDRODOWSKI
364 Jakub Pietrak
365 Jacek Sklepowicz
366 Antonina Bohdanowicz Szkoła Polonijna
367 Anastazja Kowalenka Szkoła Polonijna
368 Bohdan Honhalo Szkoła Polonijna
369 Angelina Rapcewicz Szkoła Polonijna
370 Vera Baryla Szkoła Polonijna
371 Sofia Borodina Szkoła Polonijna
372 Daria Awramenko Szkoła Polonijna
373 Anastazja Slobodian Szkoła Polonijna
374 Ilya Melnik Szkoła Polonijna
375 Kiryl Litvin Szkoła Polonijna
376 Iwona Janowska
377 Rafał Kołakowski Bractwo Biegowe BGK
378 Mikołaj Stępniak Instytut Pamięci Narodowej
379 Piotr Pęsiek Bractwo Biegowe BGK
380 Renata Manowiecka SportGas
381 Łukasz Słoń Legia Run Club
382 Piotr Kowalski
383 Przemysław Niemyjski Sarmatia
384 Zbigniew Wójcik
385 Monika Trojanowska
386 Joanna Kondraszewska
387 Paweł Łopuski Instytut Pamięci Narodowej
388 Tomasz Tkacz IPN
389 Łukasz Lasocki
390 Łukasz Remisz Instytut Pamięci Narodowej
391 Izabela Rudaś Instytut Pamięci Narodowej
392 Stanisław Uliński
393 Wiktoria Szustkowska
394 Kamil Bienias Instytut Pamięci Narodowej
395 Konrad Wisniewski
396 Marlena Blicharz Akademia Sztuki Wojennej
397 Tugce Akca Akademia Sztuki Wojennej
398 Nagihan Aygun Akademia Sztuki Wojennej
399 Emre Ovur Akademia Sztuki Wojennej
400 Szidonia Rau Akademia Sztuki Wojennej
401 Polina Stoeva Akademia Sztuki Wojennej
402 Andrius Silva Akademia Sztuki Wojennej
403 Muhammed Kaya Akademia Sztuki Wojennej
404 Adela Stefan Akademia Sztuki Wojennej
405 Stoyan Stoyanov Akademia Sztuki Wojennej
406 Jaroslavas Tomasevicis Akademia Sztuki Wojennej
407 Denisa Graure Akademia Sztuki Wojennej
408 Danail Manailov Akademia Sztuki Wojennej
409 Greete Hobejarv Akademia Sztuki Wojennej
410 Alberto Fenoglio Akademia Sztuki Wojennej
411 Flora Gogos Akademia Sztuki Wojennej
412 Simeon Brounkov Akademia Sztuki Wojennej
413 Danislav Iliev Akademia Sztuki Wojennej
414 Nikolay Kolev Akademia Sztuki Wojennej
415 Marius Preda Akademia Sztuki Wojennej
416 Emil Jagielski Akademia Sztuki Wojennej
417 Rafał Szulim
418 Krzysztof Wojdalski
419 Marta Hasiak PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.
420 Beata Neska PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.
421 Katarzyna Maciejewska
422 Michał Derlukiewicz PGNiG OD
423 Damian Traczyk PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.
424 Jakub Ruciński
425 Agata Karbowska
426 Grzegorz Tyliszczak Chemical Brothers
427 Juliusz Makowski
428 Radek Kropielnicki
429 MICHAŁ MAZUREK
430 Patrycja Owczarek
431 Marcin Owczarek
432 Michal Kiszel AGAWA
433 Łukasz Sobiech Bractwo Biegowe BGK
434 Sebastian Sztyrak
435 Alexander Parmee Uniwersytet Warszawski WNPISM
436 Anna Kołacz
437 Tomasz Słowiński Lite
438 Arkadiusz Świacki
439 Małgorzata Choynowska RK Athletics
440 Władysław Maler
441 Sylwia Gawlik
442 Jarosław Bokiniec
443 Elżbieta Zimnik
444 MIECZYSŁAW CIMOCHOWSKI MC SERWIS
445 Piotr Krysiak
446 Michał Rodak
447 Sebastian Pełka
448 Marek Bartkowski EndureTeam
449 ALEKSANDRA BIŃCZYK RÓŻAŃSKA
450 Anna Leśniak
451 Tomek Błachut
452 Maciej Bielski
453 Dorota Buczak
454 Ryszard Gizelski GETLABI
455 Rafał Skuza Akademia Holistyczna
456 Jolanta Ladyca Akademia Holistyczna
457 Wojciech Becheński
458 Maciej Sobieraj Zwyrole ze Stolycy
459 ARKADIUSZ MASTALEREK MASTALEREK TEAM
460 JOANNA MASTALEREK MASTALEREK TEAM
461 Rafał Patyra
462 Emilia Żelazowska PZU Sport Team
463 KATARZYNA BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA
464 Beata Stykowska Tarchośfiry
465 Kamil Szmalec
466 Rafał Michta
467 Marcin Kapuściński PKO BP
468 Angelika Kolowca
469 Grzegorz Baraniewicz Ursus Team
470 Mariola Jasiul
471 Leszek Lukasiewicz Legia Run Club
472 Sylwia Szarfenberg
473 Wanda Przybylak Rozbiegany Piastów
474 Anna Maciorowska Rozbiegany Piastów
475 Łukasz Trzeciak
476 Jarosław Kluziak
477 Marcin Pietraszek Vege Runners
478 Przemysław Korga
479 Bartłomiej Pomaski
480 Grzegorz Kulagowski
481 Anna Kulagowska
482 Joanna Kula Bractwo Biegowe BGK
483 Łukasz Bloch Drużyna LOTTO
484 Urszula Leśniak Lotto
485 Magdalena Wódz
486 Andrzej Szczepańczyk
487 Adam Śliwowski
488 konrad Gołębiowski uo-kru-
489 Kamil Machłajewski
490 Łukasz Godoń Legia Run Club
491 Paweł Adasiak
492 Kamila Adasiak
493 Ernest Kozak
494 Piotr Mańka
495 Piotr Cheda
496 Małgorzata Cheda
497 Konrad Osetek
498 Paulina Sosnowska
499 Renata Lesiewicz
500 Aleksandra Księżak Stalowy Poślad
501 Maciej Swiercz
502 Olga Chrzanowska
503 Dominik Dmitrzak
504 Patrycja Pawłowska
505 Monika Dorocińska